fbpx

W kolekcji Aluna® każdy znajdzie coś dla siebie.
Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu,
nasz Dział Handlowy pozostaje do Twojej dyspozycji.

W kolekcji Aluna® każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu, nasz Dział Handlowy pozostaje do Twojej dyspozycji.

Systemy przesuwne

Jesteśmy przekonani, że w naszej kolekcji Aluna® każdy znajdzie to, czego potrzebuje. W swoim asortymencie mamy do zaproponowania różne modele systemów przeznaczone do projektowania drzwi przesuwnych. Wybór jest naprawdę duży, dlatego nie mamy wątpliwości, że któryś z naszych produktów spełni Twoje oczekiwania. A jeśli nie jesteś pewien, na który system przesuwny się zdecydować, nasz Dział Handlowy pomoże Ci wybrać odpowiedni model. 

Systemy do drzwi przesuwnych. 

W naszej ofercie dostępne są produkty zarówno z izolacją termiczną, jak i bez niej. W przypadku tych, które je posiadają, izolacyjność będzie zależna od kombinacji złożeń profili oraz grubości wypełnienia. Oferowane przez nas systemy przesuwne przeznaczone są nie tylko do zabudowań wewnętrznych, ale również zewnętrznych, np. na balkonach lub tarasach. Nasze produkty charakteryzują się przede wszystkim smukłością konstrukcji i nowoczesnym wyglądem. 

Szczególnej uwadze polecamy model z obniżonym progiem rekomendowany przede wszystkim dla budynków, w których przebywają osoby niepełnosprawne. Produkt ten jest niezwykle funkcjonalny i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Ponadto cechuje się nowoczesną konstrukcją oraz wyglądem.

Slide Glass

Ultraglide

Monorail

Ultraglide – opcja niski próg

Ultraglide – rozwiązanie kątowe

Modern Slide

Visoglide plus

Slide plus

Slide cold

Ecoslide

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.