fbpx

W kolekcji Aluna® każdy znajdzie coś dla siebie.
Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu,
nasz Dział Handlowy pozostaje do Twojej dyspozycji.

W kolekcji Aluna® każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze modelu, nasz Dział Handlowy pozostaje do Twojej dyspozycji.

Systemy harmonijkowe

Nasza kolekcja Aluna® jest przeznaczona dla osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań w budownictwie. Chcemy zaproponować systemy do drzwi harmonijkowych, które umożliwiają aranżację szerokich oraz otwartych przejść. W swojej ofercie mamy niezwykle funkcjonalny model, zapewniający duży komfort użytkowania. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapewniamy, że nasz Dział Handlowy chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz wątpliwości. 

Systemy do drzwi harmonijkowych.

Proponowany przez nas produkt jest trójkomorowy i izolowany termicznie. Ten system harmonijkowy umożliwia zastosowanie zarówno płaskiego, jak i szczelnego progu. Co więcej, dzięki naszemu modelowi drzwi mogą być otwierane nie tylko do wewnątrz, ale również na zewnątrz w różnorodnej konfiguracji skrzydeł, co daje dużą wygodę i wiele możliwości aranżacyjnych. 

System do drzwi harmonijkowych można zastosować w publicznych budynkach oraz w zabudowie balkonów czy tarasów. Nasz produkt zawiera takie okucia poprawiające jego funkcjonalność, jak zawias z dolnym wózkiem i pochwytem oraz niskie klamki. W dodatku konstrukcja nadaje wrażenie lekkości, dzięki zminimalizowanej szerokości wizualnej profilu.

Panorama

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!