Jakość, która jest dla nasz sztandarem

Od ponad 20 lat projektujemy i konstruujemy dla Was najnowocześniejsze rozwiązania.
Jesteśmy liderem, który wyznacza nowe wzornicze trendy na rynku.

zrealizowanych zadaszeń

21 000+

doświadczenia na rynku

+20 lat

unikatowych produktów 

+40
Jakość, która jest dla nasz sztandarem

Od ponad 20 lat projektujemy i konstruujemy  dla was najnowocześniejsze rozwiązania.  Jesteśmy liderem, który wyznacza nowe wzronicze trendy na rynku.

 

dowiedz się więcej

zrealizowanych zadaszeń

21 000+

doświadczenia na rynku

+20 lat

unikatowych produktów 

+40
Produkty szyte na miarę
Odpowiadamy na Twoje potrzeby

Obecnie projektowanie zadaszeń to znacznie więcej niż wypracowywanie najlepszego sposobu na przykrycie danego obiektu. Sięgamy głębiej, aby tworzyć rozwiązania w oparciu o Twoje potrzeby. W Aluna® masz wpływ na każdy element projektu, który możesz dowolnie modyfikować i korygować.   

Naszym celem jest trwały sukces

W Aluna® zarządzamy przez jakość. Aby to osiągnąć, korzystamy z najlepszych technologii oraz prowadzimy nieustanny dialog z naszymi Klientami. Ich zaufanie oraz odpowiednia komunikacja napędza nas do ciągłego rozwoju, dzięki czemu nasze produkty są udoskonalane i dostosowywane do potrzeb społeczności, co przekłada się na zadowolenie klienta.

Certyfikat AFNOR

Jesteśmy pierwszym polskim producentem, który podołał szczególnie wysokim wymaganiom regulowanym przez Afnor, uzyskując przy tym najwyższy możliwy dla naszej branży certyfikat odporności na obciążenie zadaszeń:
AFNOR C.E.I.P. NORME NF P90-309 +A1.

To najbardziej rygorystyczna norma dotycząca wytrzymałości konstrukcji, kontrolowana przez Francuskie Stowarzyszenie Normalizacyjne.

Surowce - to nas wyróżnia
Produkt surowy

Na tym etapie zadaszenie montowane jest po raz pierwszy. W oparciu o dokumentację techniczną, która kwalifikuje zadaszenie do akceptacji, przeprowadzana jest szczegółowa kontrola. Dzięki temu gwarantujemy brak zarysowań oraz ewentualnych niedoskonałości końcowego produktu.   

Produkt gotowy

Po pokryciu lakierem każdego elementu z osobna następuje ponowne złożenie konstrukcji. Na tym etapie dochodzi do kontroli wszystkich komponentów zadaszenia oraz precyzji nałożonej warstwy lakieru. Dopiero gdy produkt przejdzie pozytywnie wszystkie punkty kontroli, może zostać przekazany do Działu Transportu.

Transport

Na tym etapie zdaszenie zostanie dokładnie zabezpieczone i przygotowane do transportu, przechodząc jednocześnie przez trzeci punkt kontrolny, dający podstawę do wydania

Certyfikatu Autentyczności Aluna®.

Dzięki sprawdzonemu systemowi pakowania,
Twoje zamówienie dotrze w nienaruszonym stanie.   

Obsługa posprzedażowa

Korzystamy ze sprawdzonych i bezpiecznych form dystrybucji. Każdy z produktów Aluna® dostosowany jest do samodzielnego montażu – zapewniamy pełne wsparcie serwisowe. Cały czas poszerzamy bazę materiałów instruktażowych, po to, aby ułatwić montaż oraz obsługę naszych produktów. W razie problemów Serwis Aluna® pozostaje do Twojej dyspozycji.

Montaż przez naszych specjalistów

Montaż zadaszeń Aluna® powierzamy tylko certyfikowanym specjalistom, którzy zadbają o trwałość i estetykę realizacji. Korzystając z usługi montażu, otrzymujesz gotowe zadaszenie po zaledwie 3 godzinach od otrzymania produktu.

Montaż w domu

Dzięki pełnemu wsparciu serwisowemu oraz szerokiej bazie materiałów instruktażowych (filmy, instrukcje), każdy z produktów Aluna® przygotowany jest do samodzielnego montażu. Wszystkie niezbędne elementy (śrubki, wkręty) znajdziesz  w załączonym zestawie.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!