fbpx
Jakość, która jest dla nas standardem

Od ponad 22 lat projektujemy i konstruujemy najnowocześniejsze rozwiązania w branży zadaszeń basenowych.

zrealizowanych zadaszeń

10 000+

doświadczenia na rynku

+22 lata

unikatowych produktów 

+40
Jakość, która jest dla nasz standardem

Od ponad 22 lat projektujemy i konstruujemy najnowocześniejsze rozwiązania w branży zadaszeń basenowych.

dowiedz się więcej

zrealizowanych zadaszeń

10 000+

doświadczenia na rynku

+22 lata

unikatowych produktów 

+40
Produkty szyte na miarę
Odpowiadamy na Twoje potrzeby

Obecnie projektowanie zadaszeń to znacznie więcej niż wypracowywanie najlepszego sposobu na przykrycie danego obiektu. Tworzymy rozwiązania w oparciu o Twoje potrzeby –  masz wpływ na każdy element projektu, który możesz  modyfikować i korygować, a my czuwamy nad całokształtem projektu.

Naszym celem jest trwały sukces

W Aluna® zarządzamy przez jakość – korzystamy z najlepszych technologii oraz prowadzimy nieustanny dialog z naszymi klientami. Ich zaufanie oraz odpowiednia komunikacja napędza nas do ciągłego rozwoju, dzięki czemu nasze produkty są udoskonalane i dostosowywane do potrzeb społeczności, co przekłada się na zadowolenie klienta.

Certyfikat AFNOR

Jesteśmy pierwszym polskim producentem, który podołał szczególnie wysokim wymaganiom regulowanym przez Afnor, uzyskując przy tym najwyższy możliwy dla naszej branży certyfikat odporności na obciążenie zadaszeń:
AFNOR C.E.I.P. NORME NF P90-309 +A1.

To najbardziej rygorystyczna norma dotycząca wytrzymałości konstrukcji, kontrolowana przez Francuskie Stowarzyszenie Normalizacyjne.

Surowce - to nas wyróżnia
Produkt surowy

Na tym etapie zadaszenie montowane jest po raz pierwszy. W oparciu o dokumentację techniczną, która kwalifikuje zadaszenie do akceptacji, przeprowadzana jest szczegółowa kontrola. Dzięki temu gwarantujemy brak zarysowań oraz ewentualnych niedoskonałości końcowego produktu.   

Produkt gotowy

Po pokryciu lakierem każdego elementu z osobna następuje ponowne złożenie konstrukcji. Na tym etapie dochodzi do kontroli wszystkich komponentów zadaszenia oraz precyzji nałożonej warstwy lakieru. Dopiero gdy produkt przejdzie pozytywnie wszystkie punkty kontroli, może zostać przekazany do Działu Transportu.

Transport

Na tym etapie zadaszenie zostaje dokładnie zabezpieczone i przygotowane do transportu, przechodząc jednocześnie przez trzeci punkt kontrolny, dający podstawę do nadania indywidualnego numeru seryjnego, dzięki któremu Klient otrzymuje dostęp do pełnej specyfikacji technicznej swojego zamówienia.

Sprawdzony system pakowania gwarantuje dotarcie 
Twojego zamówienia zawsze w nienaruszonym stanie.   

Montaż przez naszych specjalistów

Montaż zadaszeń Aluna® powierzamy tylko certyfikowanym specjalistom, którzy dbają o dokładność i estetykę realizacji. Korzystając z usługi montażu, otrzymujesz gotowe zadaszenie po zaledwie 3 godzinach od otrzymania produktu.

Montaż we własnym zakresie

Każdy z produktów Aluna® można zamontować również samodzielnie – zapewniamy pełna bazę materiałów instruktażowych, a zadaszenie dostarczamy w 90% gotowe do instalacji. Dzięki pełnemu wsparciu serwisowemu oraz szerokiej bazie materiałów instruktażowych (filmy, instrukcje), każdy z produktów Aluna® przygotowany jest do samodzielnego montażu. Wszystkie niezbędne elementy (śrubki, wkręty) znajdziesz  w załączonym zestawie.

Obsługa posprzedażowa

Aby ułatwić pozakupową konserwację oraz obsługę naszych produktów, każdy z klientów posiada dostęp do materiałów informacyjnych w panelu Klienta, gdzie może znaleźć wszelkie niezbędne dokumenty, a dla najbardziej wymagających Klientów świadczymy usługę Aluna Care – serię cyklicznych przeglądów Twojego zadaszenia według ustalonego harmonogramu.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!