Naszą misją jest dostarczanie
nowatorskich rozwiązań, zapewniających
bezpieczeństwo dla Twoich wartości.
Jesteśmy Aluna®

Jesteśmy pierwszym producentem zadaszeń basenowych na rynku w Polsce. Od ponad 21 lat wyznaczamy kierunki rozwoju branży, podnosząc standardy obsługi i rozwoju działalności.

W Aluna® działamy na rzecz wdrażania technologii, które skupiają się na bezpieczeństwie, funkcjonalności, trwałości i designie na najwyższym, światowym poziomie.

zrealizowanych zadaszeń

23 400+

krajów na świecie

30

innowacji na skalę światową

3

doświadczenie na rynku

ponad 21 lat

firm współpracujących

114

zatrudnionych pracowników

+65

opatentowanych rozwiązań

14

unikatowych produktów

+40

przestrzeni produkcyjnej

1600 m²

dostawców

237

zrealizowanych zadaszeń

23 400+

obsługiwanych krajów na świecie

30

innowacji na skalę światową

3

doświadczenie na rynku

ponad 21 lat

firm współpracujących

114

zatrudnionych pracowników

+65

opatentowanych rozwiązań

14

unikatowych produktów

+40

przestrzeni produkcyjnej

1600 m²

dostawców

237

Z Poznania dla całego świata.

Dostarczamy rozwiązania, które zmieniają życie na lepsze.

Z dumą reprezentujemy polskie technologie, tworząc w oparciu o wartości rodzimego rzemiosła,
w samym sercu Europy, stolicy innowacji. Nie zwalniamy tempa i wierzymy, że największy sukces jest ciągle przed nami. Regularnie stawiamy sobie nowe wyzwania, które przyczyniają się do zwiększenia komfortu, trwałości i dostępności naszych konstrukcji.

Z dumą reprezentujemy polskie technologie, tworząc w oparciu o wartości rodzimego rzemiosła, w samym sercu Europy, stolicy innowacji. Nie zwalniamy tempa i wierzymy, że największy sukces jest ciągle przed nami. Regularnie stawiamy sobie nowe wyzwania, które przyczyniają się do zwiększenia komfortu, trwałości i dostępności naszych konstrukcji.

Świat ludzi godnych zaufania

Niekwestionowalny sztandar naszej działalności.

Tworzymy produkty Aluna® z myślą o Tobie i Twoich najbliższych. To w odpowiedzi na Twoje problemy, nasza firma w ciągu 21 lat wprowadziła do swojej oferty blisko 40 unikatowych rozwiązań. Cenimy sobie jak najlepsze relacje z klientami, partnerami, dostawcami oraz wszystkimi, którzy są w naszym otoczeniu. 

Tylko darząc się wzajemnie zaufaniem oraz prowadząc otwarte relacje oparte na zasadach partnerstwa, jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć pełen sukces i zadowolenie klienta.

Twoje bezpieczeństwo motywuje nas do działania

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Pragniemy ułatwiać życie jak największej liczbie ludzi, dlatego ciągle opatentowujemy i rozwijamy nowe rozwiązania, wierząc, że mają one pozytywny wpływ na środowisko i naszą codzienność. To dla Waszego bezpieczeństwa, jako jedyny producent w Polsce i jeden z nielicznych w Europie producentów zadaszeń basenowych, ogrodowych, tarasowych oraz konstrukcji niestandardowych, potwierdzamy jakość naszych produktów posiadanym Certyfikatem AFNOR C.E.I.P. NORME NF P90-309 +A1.

Jesteśmy dumni z produktów, które stworzyliśmy i wierzymy, że te, które stworzymy w przyszłości, będą miały jeszcze bardziej pozytywny wpływ na środowisko oraz jakość życia naszych klientów.