fbpx
Nowość Aluna® Pergola XXL

To nowy produkt w ofercie Aluna®, który przeznaczony jest do dowolnej aranżacji przestrzeni zadaszonej w ogrodzie. Jego nowoczesne kształty zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta Klientów.
To zrównoważona wzorniczo konstrukcja o najwyższych parametrach wytrzymałościowych, zdecydowanie różniąca się wzorniczo i jakościowo od oferowanych na rynku produktów w podobnej kategorii.

Gwarancja na ten produkt to aż 10 lat na konstrukcję i 2 lata na powłokę lakierniczą.

Aluna® Pergola XXL dedykowana jest dla tych Klientów, którzy pragną posiadać bardzo nowoczesne wzorniczo zadaszenie wolnostojące lub oparte o ścianę budynku. Cechą tego produktu jest niezwykle bezpieczny system mocowania do podłoża oraz bardzo mocna i funkcjonalna konstrukcja. W Aluna® Pergola XXL zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne łączenia aluminium bez żadnych widocznych elementów montażowych na zewnątrz, co przekłada się na bardzo atrakcyjny wygląd całego rozwiązania Pergoli.
Mnogość dodatków (m.in system audio, oświetlenie LED, pełna automatyka obracanych lameli) świadczy o doskonałej jakości tego produktu.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!