fbpx
SWIM SPA – baseny z przeciwprądem

Baseny z przeciwprądem wody Hydropool to jedyne w swoim rodzaju całoroczne domowe urządzenia wodne, które dostępne są w wersji rekreacyjnej oraz wyczynowej –stworzone zarówno z myślą o miłośnikach błogiego relaksu w wodzie, jak i o tych, którzy regularnie trenują. Baseny z przeciwprądem pozwalają na pływanie w miejscu – dzięki wytwarzanej fali i oporowi, jaki stawia  pływająca osoba.

Basen SPA doskonale sprawdzi się przy treningu aqua aerobic – dzięki programom treningowym Aquatic Cross Training. Baseny Swim SPA pozwolą Ci trenować nawet takie sporty jak boks wodny oraz surfing. To także wspaniały sposób na przyjemną wodną rekreację dla kobiet w ciąży oraz komfortowe i bezpieczne miejsce do nauki pływania dla dzieci, a dodatkowo zastosowana technologia Self-Cleaning to zawsze czysty basen przy minimalnym wysiłku z Twojej strony – pozwala na filtrację 100% wody w basenie w zaledwie 40 minut, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze na utrzymanie basenu SPA w czystości.

Minibaseny SPA

Całoroczne Minibaseny SPA firmy Hydropool to urządzenia,  dzięki którym będziesz mógł doskonale zrelaksować się na świeżym powietrzu. Każdy produkt został wykonany z wysokiej jakości komponentów i przy użyciu nowoczesnych technologii produkcji, dzięki czemu proponowane Minibaseny ogrodowe są tak trwałe i komfortowe.

Premium Minibaseny SPA z systemem oczyszczania Self-Cleaning.

Każde urządzenie posiada skimmer (zbieracz powierzchniowy, który odpowiada za dopływ wody do pompy i filtra), filtr, odkurzacz dna oraz filtr ciśnieniowy.

Mini baseny SPA Serenity posiadają standardowe rozwiązanie skimmerowe, wyróżniają się jednak ulepszoną termoizolacją i zupełnie nowym, eleganckim designem.

Baseny ze stali nierdzewnej Berndorf

Niecki basenowe ze stali nierdzewnej w systemie Berndorf są produktem dobrze znanym i cenionym w budowie wszelkiego rodzaju basenów rekreacyjno–pływackich. 

Baseny ze stali nierdzewnej, ze względu na właściwości techniczne, elastyczność kształtowania i nieskazitelny wygląd zajmują czołową pozycję w tej branży.

Zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort użytkowania i trwałość.

Główne zalety basenów ze stali nierdzewnej to:

  • gładka powierzchnia bez fug;
  • długotrwała szczelność;
  • najwyższa trwałość bez utraty walorów optycznych;
  • wysoki komfort przy niskich kosztach eksploatacji;
  • krótki czas budowy poprzez wcześniejsze przygotowanie elementów w warsztatach firmy;
  • nieograniczona ilość rozwiązań przy budowie nowych i modernizacji istniejących niecek basenów;
  • opatentowany system cyrkulacji wody, zapewniający 100% wymiany wody basenowej;
  • wspaniały efekt optyczny błękitu wody (kombinacja woda – stal nierdzewna)
  • bardzo duża gama różnorodnych atrakcji wodnych;
  • antypoślizgowe powierzchnie.
Baseny ze stali nierdzewnej Lepsod

Design basenów ze stali nierdzewnej Lepsod zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby – taka konstrukcja może zostać zaprojektowana na podstawie indywidualnych potrzeb i preferencji. Baseny produkowane z najwyższej klasy stali nierdzewnej cechują się wyjątkową żywotnością, a ich ponadprzeciętna trwałość sprawi, że pozostaną w nienaruszonym stanie przez długie lata. 

Ze względu na funkcjonalność związaną z czyszczeniem wody możemy wyróżnić dwa typy basenów: skimmerowy i przelewowy. System skimmerowy montowany jest w mniejszych basenach – jest to prosta zasada filtracji wody, polegająca na wyłapywaniu zanieczyszczeń przez specjalne urządzenie o kształcie prostokąta montowane tuż pod krawędzią basenu. Wielkość i ilość skimmerów dobiera się w zależności od wielkości basenu oraz zastosowanego systemu filtracji.

Innym, nieco bardziej zaawansowanym technologicznie sposobem jest zastosowanie rynny przelewowej, do której wlewa się nadmiar wody wypływającej z basenu. Jest ona montowana pod kratką biegnącą wokół zewnętrznej krawędzi basenu, która wychwytując wodę, zlewa ją do zbiornika przelewowego. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu, woda ze zbiornika zasysana jest do pompy, która po przefiltrowaniu kieruje ją z powrotem do basenu. W przypadku nadmiaru wody wlewanej do zbiornika, część jest odprowadzana do kanału ściekowego. Zasadę basenów przelewowych stosuje się w basenach publicznych, gdzie straty wody są największe, a także w basenach o podwyższonym standardzie, gdzie położony jest nacisk na estetykę i nowoczesne wzornictwo.

Basen z przeciwprądem

Nie każdy może mieć basen rozmiarów olimpijskich, ale za to większość z nas lubi pływać – w takiej sytuacji proponujemy mniejszy basen z nowoczesnym systemem przeciwprądu, pozwalającym na pływanie w miejscu. Urządzenie instalowane może być w prawie każdym basenie z odpowiednią głębokością oraz długością większą niż wzrost człowieka, mogą z niego korzystać również dzieci. Przeciwprąd stosowany bywa w basenach do hydromasażu, aerobiku oraz rekreacyjnie i treningowo.

Urządzenie jest zaopatrzone w pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego można regulować siłę przeciwprądu i dostosować ją do własnych potrzeb.

Baseny betonowe

Baseny betonowe zapewniają trwałość i solidność na długie lata.

Zastosowany system budowlany zapewnia możliwość zaprojektowania i wykonania basenu o dowolnym układzie przestrzennym, rozmiarze i udogodnieniach, co umożliwia w pełni dopasowanie się do potrzeb klienta.

Dodatkowym atutem tego systemu jest możliwość wykończenia basenu dowolnym wzorem folii basenowej lub płytki ceramicznej.

Całość sprawia że jest to najlepszy wybór dla osób chcących stworzyć swój basen od
początku do końca według swojego projektu.

Baseny poliestrowe
Baseny poliestrowe charakteryzują się trwałością, estetyką i gwarancją satysfakcji z użytkowania. Oferowane baseny posiadają wielowarstwową budowę zapewniającą ochronę przed czynnikami chemicznymi i promieniami UV a także ochronę termiczną – obudowę poliuretanową.
Śledź nasze social media

I bądź na bieżąco z naszymi realizacjami

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.