fbpx

Aluna® Automatyczne sterowanie zadaszeniem basenowym

Lubisz mieć najnowsze rozwiązania technologiczne wokół siebie? Czy chciałbyś, aby Twoje zadaszenie zabezpieczające basen otwierało się bez żadnego wysiłku, tylko za pomocą jednego przycisku na pilocie?

Zestaw z panelami solarnymi

Automatyka stosowana w projektach Aluna® to wyjątkowo dokładnie przemyślana koncepcja, doskonała jakość dobranych komponentów, zaawansowana technologia oraz prosta forma wykonania.

Cały system oparty jest na kilku elementach: bardzo płaskich panelach solarnych – dzięki którym cały system pracuje bez stałego zasilania, silnikach (w obudowie odpornej na czynniki atmosferyczne), pilocie do zdalnego otwierania/zamykania zadaszenia oraz przewodu do awaryjnego doładowywania akumulatorów z gniazda.

Rodzaje silników do automatyzacji zadaszenia

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, dlatego posiadamy w ofercie aż 3 różne modele silników o zróżnicowanej mocy, których wybór jest uzależniony od ciężaru (od 800kg do 3000kg) oraz charakteru konstrukcji, a będące częścią systemu minimum 2 panele solarne są niezwykle cienkie oraz wydajne.

Bezpieczeństwo oraz intuicyjna obsługa automatyki zadaszenia basenowego

Napęd posiada miękki start i stop, aby zadaszenie poruszało się płynnie i delikatnie, a wbudowane odblokowanie awaryjne, dzięki któremu koło może zostać zablokowane w pozycji górnej, umożliwia swobodny ruch zadaszenia bez pracy silników. Silnik ma niski profil i solidną obudowę z aluminium i stali nierdzewnej, którą można pomalować dowolnym kolorem dopasowanym do konstrukcji zadaszenia. Sterownik i transformator znajdują się w wodoodpornej obudowie (IP68), a jednostka sterująca jest obsługiwana w kilku językach: angielskim, niemieckim, francuskim i holenderskim.

System automatyki Aluna®

W skład zestawu automatyki zadaszeń Aluna® wchodzą:
– silnik
– 2 piloty
– zasilacz
– panele solarne
– przewód zewnętrzny ładujący
– wzmocnienie międzysegmentowe

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!