fbpx
Usługi dodatkowe

Skorzystaj z oferty usług dodatkowych Aluna®

Jeśli potrzebujesz pomocy, nasi specjaliści
pozostają do Twojej dyspozycji.

Wizyta doradcy

Wymiarowanie na lokalizacji klienta

Masz nietypowy dom, taras lub po prostu nie jesteś pewien jak powinno być przeprowadzone odpowiednie wymiarowanie ? Możesz nam to zlecić. Wykonamy za Ciebie w Twojej lokalizacji profesjonalne wymiarowanie. Na miejscu ustalimy i omówimy konfigurację zamawianego przez Ciebie zadaszenia lub tarasu uwzględniając wszelkie nietypowe instalacje oraz inne trudne aspekty Twojej lokalizacji. Usługa dodatkowego wymiarowania pozwala uniknąć przykrych niespodzianek podczas montażu.

Transport

Profesjonalne rozwiązania na terenie całej Europy

Aby zapewnić bezpieczny transport zadaszeń w miejsce montażu, oferujemy swoim Klientom profesjonalny przewóz produktów Aluna®. Nasza flota składa się z sześciu samochodów dostawczych, osobowych, oraz dostosowanych lawet, gotowych do kursów na terenie całej Europy. Dzięki latom doświadczeń w transporcie wrażliwych i delikatnych towarów, jakimi są zadaszenia ALUNA®, gwarantujemy Państwu sprawne i bezawaryjne dostarczenie produktu na miejsce docelowe.

Montaż

Certyfikowany montaż specjalistów Aluna®

Korzystając z naszej usługi montażowej dajemy Państwu gwarancję profesjonalnej instalacji zadaszenia, zapewnioną przez wykwalifikowanych oraz certyfikowanych monterów Aluna®. Każde oryginalne zadaszenie Aluna® posiada własny unikalny numer seryjny oraz certyfikat autentyczności Aluna®.

Wizualizacja 3D

Personalizowany render 3D Twojego unikatowego zadaszenia

Przygotujemy dla Ciebie wizualizację 3D, aby ułatwić Ci podjęcie ostatecznej decyzji. Zależy nam na wpasowaniu się w gusta klienta, dlatego jesteśmy gotowi na długi dialog, który zaowocuje produktem idealnym, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby.

Konstrukcje niestandarodowe

Materializujemy Twoje marzenia

Trudne i skomplikowane konstrukcje architektoniczne wymagają sprawdzonego partnera dla którego wyzwania stanowią siłę napędową własnego rozwoju. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy w ciągu 20 lat istnienia na rynku polskim jak i międzynarodowym mamy wiedzę, która pozwala nam tworzyć rzeczy na pozór niemożliwe. Zobacz ofertę klikając tutaj.

Aluna® Care

Aluna® Care – wyprzedzamy Twoje potrzeby.

Program kompleksowego przeglądu, mycia, renowacji, rozbudowy, naprawy oraz konserwacji Twojego zadaszenia, dostępny w 3 wariantach.

Poznaj Aluna® Care.

Kompleksowa usługa realizacji Twoich planów

Jesteśmy grupą ludzi – zróżnicowanych wiekowo, o często odrębnych zainteresowaniach, ale tworzących razem spójny, kreatywny zespół. Projektujemy i realizujemy unikatowe rozwiązania przestrzenne, używając najnowszych osiągnięć z dziedziny architektury i designu. Szczegółowo badamy i materializujemy wyobrażenia naszych Klientów, aby dostarczyć im przestrzeń, która zmieni ich życie na lepsze.

Poznaj Aluna® Studio.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.