Światło i ciepło - doskonała perfekcja - ogrzewanie tarasów i ogrodów

Promienniki Heat Zone Extreme Line łączy design, innowacyjne, techniczne rozwiązania, energooszczędność i łatwość obsługi. Te nadzwyczajne produkty wyznaczają nowe trendy w ogrzewaniu ogrodów letnich i zimowych. Już dzisiaj dostępne dla klientów Aluna®.

Promienniki podczerwieni Extreme Line zapewniają uczucie komfortowego ciepła zupełnie jak w naturze. Energia podczerwieni ogrzewa ciało bezpośrednio, nie rozgrzewając w istotny sposób otaczającego powietrza. Ciepło pojawia się dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Ze względu na przepuszczalność powietrza, energia podczerwieni może być emitowana w sposób przyjazny dla skóry, z niewielkimi stratami, na odległość do czterech metrów.

W ofercie Aluna® znajdują się tylko bezpieczne i profesjonalne produkty. Extreme Line jest koncepcją zorientowaną na przyszłość. Efektywność energetyczna, świadomość ekologiczna i innowacje odgrywają w tym przypadku dużą rolę. Charakterystyka światła słonecznego została odtworzona w oprawie LED. Extreme Line to urządzenia projektowane i produkowane wyłącznie w Niemczech posiadające najwyższe certyfikaty i badania zdrowotne prowadzone przez uznane uczelnie i instytuty niemieckie. Dzięki zastosowaniu komponentów odpornych na warunki atmosferyczne zgodnie z normą VDE oraz aluminium odpornego na korozję promienniki ciepła Extreme Line mogą być doskonale stosowane w zadaszonych powierzchniach zewnętrznych jak i w wewnętrznych powierzchniach zadaszonych w poliwęglanie lub szkle.

Aby zainstalować rozwiązanie ogrzewania tarasowego należy skontaktować się z naszym działem handlowym, posiadać jeden z produktów Aluna® dedykowany do zabudowy ogrodu lub tarasu oraz posiadać zasilanie elektryczne, resztą zajmiemy się sami. Produkty po wybraniu temperatury wewnętrznej ogrodu są gotowe do wysyłki i samodzielnego montażu. Promienniki posiadają inteligentną kontrolę temperatury, regulowanymi czasami wyłączenia i regulacją mocy za pomocą zdalnego sterowania radiowego. Możliwe jest też sterowanie promiennikiem podczerwieni Extreme Line przez smartfon.