fbpx
Światło i ciepło - doskonała perfekcja - ogrzewanie tarasów i ogrodów

Promienniki Heat Zone Extreme Line łączy design, innowacyjne, techniczne rozwiązania, energooszczędność i łatwość obsługi. Te nadzwyczajne produkty wyznaczają nowe trendy w ogrzewaniu ogrodów letnich i zimowych. Już dzisiaj dostępne dla klientów Aluna®.

Promienniki podczerwieni Extreme Line zapewniają uczucie komfortowego ciepła zupełnie jak w naturze. Energia podczerwieni ogrzewa ciało bezpośrednio, nie rozgrzewając w istotny sposób otaczającego powietrza. Ciepło pojawia się dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Ze względu na przepuszczalność powietrza, energia podczerwieni może być emitowana w sposób przyjazny dla skóry, z niewielkimi stratami, na odległość do czterech metrów.

W ofercie Aluna® znajdują się tylko bezpieczne i profesjonalne produkty. Extreme Line jest koncepcją zorientowaną na przyszłość. Efektywność energetyczna, świadomość ekologiczna i innowacje odgrywają w tym przypadku dużą rolę. Charakterystyka światła słonecznego została odtworzona w oprawie LED. Extreme Line to urządzenia projektowane i produkowane wyłącznie w Niemczech posiadające najwyższe certyfikaty i badania zdrowotne prowadzone przez uznane uczelnie i instytuty niemieckie. Dzięki zastosowaniu komponentów odpornych na warunki atmosferyczne zgodnie z normą VDE oraz aluminium odpornego na korozję promienniki ciepła Extreme Line mogą być doskonale stosowane w zadaszonych powierzchniach zewnętrznych jak i w wewnętrznych powierzchniach zadaszonych w poliwęglanie lub szkle.

Aby zainstalować rozwiązanie ogrzewania tarasowego należy skontaktować się z naszym działem handlowym, posiadać jeden z produktów Aluna® dedykowany do zabudowy ogrodu lub tarasu oraz posiadać zasilanie elektryczne, resztą zajmiemy się sami. Produkty po wybraniu temperatury wewnętrznej ogrodu są gotowe do wysyłki i samodzielnego montażu. Promienniki posiadają inteligentną kontrolę temperatury, regulowanymi czasami wyłączenia i regulacją mocy za pomocą zdalnego sterowania radiowego. Możliwe jest też sterowanie promiennikiem podczerwieni Extreme Line przez smartfon.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!