fbpx
Nowości Aluna® - nowe niskie zadaszenie

ALUNA® Prestige to najniższe zadaszenie w ofercie ALUNA® w kolekcji Profesjonalnej z 10 letnią gwarancją. Patrząc na jego specyfikacje techniczną i wzornictwo od razu widać, że to produkt z najwyższej półki. Intryguje nowoczesnym kształtem i rozwiązaniami technologicznymi. Konstrukcja zadaszenia zaprojektowana i wykonana jest na profilu ALUNA® AIR Construction, dzięki temu jest wyjątkowo niskie i pomimo prostych kształtów i pionowych części bocznych jest wyjątkowo wytrzymałe i sztywne. Delikatny łuk w części górnej konstrukcji idealnie odprowadzi wodę.

Model ten w całości wykonany jest z płyty litej przezroczystej 4mm z filtrem UV. ALUNA® Prestige tworzy niezwykle designerskie i nowoczesne uzupełnienie ogrodu. Minimalistyczna konstrukcja tego zadaszenia sprawdzi się w tych lokalizacjach gdzie poszukuje się nowoczesnego wyglądu zadaszenia i prostej w kształtach wytrzymałej technologicznie konstrukcji. Ze względu na jego bardzo niską wysokość nie istnieje możliwość pływania w basenie przy zamkniętych segmentach dlatego tozadaszenie nie posiada drzwi.

ALUNA® Prestige  to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących jak najniższego zadaszenia, które dyskretnie wpasuje się w otoczenie ogrodu. Nie tylko znakomicie chroni basen, ale również dodaje nowoczesnego i eleganckiego wyglądu całemu otoczeniu. To idealna propozycja dla zwolenników minimalizmu, technologii i niewymuszonej elegancji.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!