fbpx
Zadaszenie Aluna® Concept - premiera

Aluna® Concept doczekał się swojej premiery i to od razu w doborowym towarzystwie największych światowych producentów zadaszeń. Okazją do premiery naszego nowego produktu stała się 69 francuska wystawa „let`s go to San Francisco 2017” odbywająca się na terenie Międzynarodowych Targów w Montpellier, które zgromadziły ponad 500 wystawców z całego świata. Targi „let`s go to San Francisco 2017” odbywają się od 6 do 16 października 2017 i zgromadziły jak do tej pory rekordową liczbę odwiedzających, którzy zainteresowani są propozycjami największych producentów zadaszeń. Przez 11 dni Parc des Expositions w Montpellier przekształca się w ogromny sklep na ponad 48 000 m².

Aluna ® Concept intryguje nowoczesnym, nietuzinkowym wzornictwem i idealnie wpasowuje się w przestrzeń domu. Standardowo wyposażony w wentylacje pasywną Aluna ®, sprzedawany w wielu konfiguracjach w tym też w szkle bezpiecznym stanowi bardzo ciekawą propozycje. Aluna ® Concept to dwa skrajne segmenty stałe z możliwością przesuwania segmentów wewnętrznych. Dostępne akcesoria jak moskitiery, rolety rzymskie, zamek patentowy oraz wiele innych wygodnych dodatków stanowią o sile tego produktu.

Aluna ® Concept to produkt, który zadowoli gusta każdego wymagającego klienta. To starannie dobrane komponenty stanowiące jednolity wzorniczo styl. Każdy etap projektowania, a potem procesu produkcyjnego odbywa się pod okiem eksperta, który indywidualnie prowadzi każdy projekt. Innowacyjne technologie i 15 lat doświadczenia pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiego standardu produkcji, najwyższej precyzji wykonania co bezpośrednio przekłada się na optymalizacje kosztów wykonania w stosunku do konkurencji.

Współczesne trendy w budownictwie wskazują, że inwestorzy poszukują rozwiązań funkcjonalnych, użytecznych i ponadczasowych wzorniczo. Funkcjonalnością domu, na którą zwracają dzisiaj szczególną uwagę jest taras – najlepiej zadaszony. Coraz częściej zabudowany taras stanowi przedłużenie przestrzeni wewnętrznej domu i stanowi doskonałe przedłużenie stylistyki i architektury domu.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!