fbpx
Design, który wzbudza pozytywne emocje

Zróżnicowany zespół projektantów Aluna® nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań.
Jesteśmy odważni i gotowi do zmierzenia się z każdym zadaniem. Poprzez dialog z Klientem
realizujemy i tworzymy dla niego indywidualny zestaw korzyści – dajemy z siebie 200% po to, aby Klient był zadowolony. 

Design, który wzbudza pozytywne emocje

Zróżnicowany zespół projektantów Aluna® nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań. Jesteśmy odważni i gotowi do zmierzenia się z każdym zadaniem. Poprzez dialog z Klientem realizujemy i tworzymy dla niego indywidualny zestaw korzyści oparty na design thinking. Dajemy z siebie 200% po to, aby Klient był zadowolony.

Pasja, innowacje, technologia i wyjątkowy design.
Tysiące zadowolonych użytkowników w 25 krajach Europy
Pasja, innowacje, technologia i design. Tysiące zadowolonych użytkowników w 25 krajach Europy
Misja i cel Aluna®

Tworzymy produkty Aluna® z myślą o Tobie i Twoich najbliższych. Naszą misją jest sprawienie, byś mógł cieszyć się bezawaryjnymi, solidnymi zadaszeniami, prezentującymi design na najwyższym światowym poziomie. Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najwyższej wagi, dlatego cały czas doskonalimy kadrę i unowocześniamy technologię, aby móc poszerzać zakres oferowanych przez nas produktów. Cenimy sobie relacje z Klientami, Partnerami, Dostawcami oraz wszystkimi, którzy są w naszym otoczeniu, ponieważ tylko darząc się wzajemnie zaufaniem jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć pełen sukces.  

Aluna® Team
dla nas liczy się klient

Design dla Aluna® to realne korzyści przekładające się na funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowania, niebanalną formę oraz użycie najlepszych materiałów i systemów produkcji.

Bacznie obserwujemy i analizujemy światowe trendy, by po dodaniu kreatywności naszych projektantów oraz wiedzy i umiejętności rzemieślniczych naszych monterów powstał produkt idealny. Celem Aluna® Team jest kreowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań w postaci nowych produktów, innowacyjnych technologii oraz usług na najwyższym poziomie.

Biuro projektowo-techniczne Aluna® - łączymy innowacyjność i rozwój
Biuro projektowo-techniczne Aluna®
- łączymy innowacyjność i rozwój

Do stworzenia innowacji potrzeba czasu, dobrej organizacji i zdolnych ludzi. Specjalnie z myślą o naszych Klientach wspieramy Pracownię Badawczo – Rozwojową Aluna®, gdzie ciągle poszukujemy nowych, ulepszonych rozwiązań. Inwestujemy w nowoczesny park maszyn, współpracując jednocześnie tylko z najlepszymi dostawcami i producentami.

Sztuka projektowania według Aluna®

Dokładnie analizujemy wszystkie sugestie i pomysły Klientów po to, aby  przekuć doświadczenie zdobyte podczas pracy w innowacje i praktyczne rozwiązania. Stawiamy przed sobą coraz to większe wyzwania, które konsekwentnie, krok po kroku realizujemy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!