Design, który wzbudza pozytywne emocje

Zróżnicowany zespół projektantów Aluna® nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań.
Jesteśmy odważni i gotowi do zmierzenia się z każdym zadaniem. Poprzez dialog z Klientem
realizujemy i tworzymy dla niego indywidualny zestaw korzyści oparty na design thinking.
Dajemy z siebie 200% po to, aby Klient był zadowolony. 

Design, który wzbudza pozytywne emocje
blank

Zróżnicowany zespół projektantów Aluna® nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań. Jesteśmy odważni i gotowi do zmierzenia się z każdym zadaniem. Poprzez dialog z Klientem realizujemy i tworzymy dla niego indywidualny zestaw korzyści oparty na design thinking. Dajemy z siebie 200% po to, aby Klient był zadowolony.

Pasja, innowacje, technologia i wyjątkowy design.
Tysiące zadowolonych użytkowników w 25 krajach Europy
Pasja, innowacje, technologia i design. Tysiące zadowolonych użytkowników w 25 krajach Europy
blank
Misja i cel Aluna®

Tworzymy produkty Aluna® z myślą o Tobie i Twoich najbliższych. Naszą misją jest sprawienie, byś mógł cieszyć się bezawaryjnymi, solidnymi zadaszeniami, prezentującymi design na najwyższym światowym poziomie. Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najwyższej wagi, dlatego cały czas doskonalimy kadrę i unowocześniamy technologie, aby móc poszerzać zakres oferowanych przez nas produktów. Cenimy sobie relacje z Klientami, Partnerami, Dostawcami oraz wszystkimi, którzy są w naszym otoczeniu, ponieważ tylko darząc się wzajemnie zaufaniem jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć pełen sukces. 

Aluna® Design Thinking Team
- bo dla nas liczy się klient!

Design dla Aluna® to nie tylko argumenty w rozmowie z Klientem.
To cała filozofia, którą traktujemy jako nasz klucz do sukcesu. To nie tylko marketingowe słowo, ale realne korzyści przekładające się na funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowania, niebanalną formę oraz użycie najlepszych materiałów i systemów produkcji.

blank
blank

Bacznie obserwujemy i analizujemy światowe trendy, by po dodaniu kreatywności i artystycznego spojrzenia projektantów oraz wiedzy i umiejętności rzemieślniczych naszych monterów powstał produkt idealny. Celem Aluna® Design Thinking Team jest kreowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań w postaci nowych produktów, innowacyjnych technologii oraz usług na najwyższym poziomie. Dajemy Wam gwarancję niestandardowych rozwiązań.

Biuro projektowo-techniczne Aluna® - łączymy innowacyjność i rozwój
Biuro projektowo-techniczne Aluna®
- łączymy innowacyjność i rozwój

Innowacje nie rodzą się same. Do ich stworzenia potrzeba czasu, dobrej organizacji i zdolnych ludzi. Specjalnie z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy Pracownię Badawczo – Rozwojową Aluna®, gdzie ciągle poszukujemy nowych, ulepszonych rozwiązań. Chcąc utrzymać przewagę technologiczną nad konkurencją inwestujemy w nowoczesny park maszyn, współpracując jednocześnie tylko z najlepszymi dostawcami i producentami.

blank
blank
Sztuka projektowania według Aluna®

20 lat istnienia na rynku, liczne nagrody i wyróżnienia nie pozwalają nam osiąść na laurach, dlatego też nie zwalniamy tempa i wierzymy, że najlepsze jest ciągle przed nami. Dokładnie analizujemy wszystkie sugestie i pomysły Klientów po to, aby w specjalnie przygotowanym Laboratorium Rozwoju Produktów Aluna® przekuć doświadczenie zdobyte podczas pracy w innowacje i praktyczne rozwiązania. Stawiamy przed sobą coraz to większe wyzwania, które konsekwentnie, krok po kroku realizujemy. Dbając o ustawiczny rozwój firmy wprowadzamy nowe zasady projektowania takie jak:

fa6-solid_leaf
Aluna® Organic Line

To filozofia oparta na poszukiwaniu inspiracji w otaczającym nas świecie, oddanie ruchu, dynamiki i harmonii panującej w przyrodzie.

dashicons_art
Aluna® Format Line

Technologia mająca łączyć sztukę z rzemiosłem. Wszystko to musi ze sobą współpracować, aby nasze produkty były źródłem nieustającej satysfakcji dla ich właściciela.

Ergodesign w Aluna®

W Aluna® wiemy co to komfort. Chcemy, abyś i Ty dzięki naszym produktom miał możliwość pełnej regeneracji zawsze wtedy, kiedy tego zapragniesz. Zadaszenia Aluna® produkowane są zgodnie z zasadami ergonomii, ponieważ tylko stosując się do jej zasad można stworzyć produkt funkcjonalny i użyteczny.

Każdy z Klientów ma inne potrzeby i wymagania, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Dzięki wspólnemu dialogowi możemy zaproponować najlepsze rozwiązania i dopasować do Ciebie naszą bogatą ofertę produktów.

blank
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!