Aluna® Wave - kolekcja ekonomicznych zadaszeń

ALUNA® Wave to niskie zadaszenie basenowe w kolekcji Aluna® economy line.  To podstawowa linia produktów marki ALUNA® niezwykle funkcjonalna i użyteczna dedykowana dla osób poszukujących bezkompromisowej jakości za rozsądną cenę. To produkowana wg zasady najlepszej ceny i trwałości linia zadaszeń dostosowanych wymiarami do tendencji rynkowych firm basenowych. Nowoczesność i dbałość o detale w najbardziej rozsądnej i zrównoważonej cenie to hasło przyświecało nam przy projektowaniu tej kolekcji.

Kolekcja economy line to 20 lat doświadczenia marki Aluna® w segmencie Pro oraz komfort i prostota wykonania. To zastosowanie wyłącznie niezbędnych komponentów i minimalistycznych rozwiązań podstawowych. Profile Aluna ® AIR System, delikatne kształty i braki technologicznie wysublimowanych rozwiązań są charakterystyczne dla tej niezwykle taniej i konkurencyjnej rynkowo kolekcji. 

Zadaszenia z tej kolekcji zapewniają wysoki komfort użytkowania i przeznaczone są dla osób ceniących wysoki stosunek ceny do jakości. Produkty Aluna ® economy line posiadają 3 letnią gwarancję Aluna® oraz 10 letnią gwarancję producenta płyt na poliwęglan.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!