Aluna® Wave - kolekcja ekonomicznych zadaszeń

ALUNA® Wave to niskie zadaszenie basenowe w kolekcji Aluna® economy line.  To podstawowa linia produktów marki ALUNA® niezwykle funkcjonalna i użyteczna dedykowana dla osób poszukujących bezkompromisowej jakości za rozsądną cenę. To produkowana wg zasady najlepszej ceny i trwałości linia zadaszeń dostosowanych wymiarami do tendencji rynkowych firm basenowych. Nowoczesność i dbałość o detale w najbardziej rozsądnej i zrównoważonej cenie to hasło przyświecało nam przy projektowaniu tej kolekcji.

Kolekcja economy line to 20 lat doświadczenia marki Aluna® w segmencie Pro oraz komfort i prostota wykonania. To zastosowanie wyłącznie niezbędnych komponentów i minimalistycznych rozwiązań podstawowych. Profile Aluna ® AIR System, delikatne kształty i braki technologicznie wysublimowanych rozwiązań są charakterystyczne dla tej niezwykle taniej i konkurencyjnej rynkowo kolekcji. 

Zadaszenia z tej kolekcji zapewniają wysoki komfort użytkowania i przeznaczone są dla osób ceniących wysoki stosunek ceny do jakości. Produkty Aluna ® economy line posiadają 3 letnią gwarancję Aluna® oraz 10 letnią gwarancję producenta płyt na poliwęglan.