fbpx
Aluna® UFO znany produkt w nowej odsłonie

Aluna® UFO doczekał się wzorniczego i technologicznego upgrade’u. Na pierwszy rzut oka w nowej konstrukcji niewiele się zmieniło ale diabeł tkwi w szczegółach. Nowa edycja zadaszenia Aluna® UFO to przede wszystkim zmiana technologii wykonania samej kopuły oraz dolnej prowadnicy prowadzącej. To także nowe rozmiary zadaszenia.

Aluna® UFO składa się z dwóch segmentów, jednego stałego i jednego ruchomego – przesuwnego. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskaliśmy możliwość otwarcia zadaszenia do 180°. Segment stały został wzmocniony profilami Aluna® XXL Construction, co zwiększa bezpieczeństwo i stabilność zadaszenia.

Nowa prowadnica dolna w Aluna® UFO zyskała teraz bardzo wysoką szczelność, zajmuje mniej miejsca i jest dyskretniejsza przez co mniej widoczna tworzy z zadaszeniem i systemem jezdnym jednolitą zwartą konstrukcyjnie całość.

Kopuła stała jest większa i zyskała nowy system górnego prowadzenia przez co uniemożliwia to wyrwanie ruchomej części zadaszenia przy przesuwaniu, dodatkowo też system górnego prowadzenia w Aluna® UFO wzmacnia całą konstrukcje. Zadaszenie jest teraz bardziej ergonomiczne poprzez nowe ułożenie klamek i wygodniejszy system przesuwania segmentu ruchomego.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!