fbpx
Aluna® Opera XXL 2 - Nowość 2020

To jeden z najpopularniejszych wysokich modeli Aluna®. Został stworzony z myślą o zapewnieniu jak największej przestrzeni użytkowej, którą można uzyskać wzdłuż wszystkich czterech brzegów basenu.

Aluna® Opera XXL 2 to niezwykle funkcjonalne zadaszenie basenu lub wielu połączonych lub rozdzielonych basenów i atrakcji wodnych, które idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie inwestor chce zaoferować swoim klientom dodatkową atrakcję do skorzystania z basenu podczas niepogody. Doskonale wpasowuje się w istniejącą już architekturę, dodając jej nowoczesnego charakteru. Zadaszenie Aluna® Opera XXL 2 to teleskopowy system zadaszeń przesuwnych, które mogą być rozsuwane nad powierzchnią w kilku wariantach.

Zadaszony basen to szansa na stworzenie dodatkowej oferty dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych oraz stworzenia dodatkowych atrakcji dla swoich gości.  Ergonomiczna i stabilna konstrukcja wykonana ze wzmocnionego profilu Aluna® AIR XXL 2 System zapewnia bezpieczeństwo przed wiatrem, deszczem oraz innymi niesprzyjającymi zjawiskami atmosferycznymi, z dzięki delikatnym łukom doskonale przenosi obciążenia wiatrowe.

Aluna® Opera XXL 2 tworzy przestronne pomieszczenie, w którym można się zrelaksować, bawić, czy miło spędzać czas z przyjaciółmi, nawet w pochmurne dni, bez potrzeby chowania się w domu. 

Konstrukcja została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2007.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!