Aluna® Opera XXL 2 - Nowość 2020

To jeden z najpopularniejszych wysokich modeli Aluna®. Został stworzony z myślą o zapewnieniu jak największej przestrzeni użytkowej, którą można uzyskać wzdłuż wszystkich czterech brzegów basenu.

Aluna® Opera XXL 2 to niezwykle funkcjonalne zadaszenie basenu lub wielu połączonych lub rozdzielonych basenów i atrakcji wodnych, które idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie inwestor chce zaoferować swoim klientom dodatkową atrakcję do skorzystania z basenu podczas niepogody. Doskonale wpasowuje się w istniejącą już architekturę, dodając jej nowoczesnego charakteru. Zadaszenie Aluna® Opera XXL 2 to teleskopowy system zadaszeń przesuwnych, które mogą być rozsuwane nad powierzchnią w kilku wariantach.

Zadaszony basen to szansa na stworzenie dodatkowej oferty dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych oraz stworzenia dodatkowych atrakcji dla swoich gości.  Ergonomiczna i stabilna konstrukcja wykonana ze wzmocnionego profilu Aluna® AIR XXL 2 System zapewnia bezpieczeństwo przed wiatrem, deszczem oraz innymi niesprzyjającymi zjawiskami atmosferycznymi, z dzięki delikatnym łukom doskonale przenosi obciążenia wiatrowe.

Aluna® Opera XXL 2 tworzy przestronne pomieszczenie, w którym można się zrelaksować, bawić, czy miło spędzać czas z przyjaciółmi, nawet w pochmurne dni, bez potrzeby chowania się w domu. 

Konstrukcja została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2007.