Aluna® One System

Aluna® One System to najnowsze rozwiązanie firmy Aluna® dedykowane dla osób, które nie chcą stosować dużych prowadnic w przestrzeni basenu. Szerokość Aluna® One System to jedyne 6cm, a wysokość 1,3cm. To ergonomiczna konstrukcja prowadnic, która zabezpiecza przed przypadkowymi urazami i skaleczeniami. Prowadnice Aluna® One System zaopatrzone zostały w system Aluna® CSPS (Children Safe Protection System). Poprzez zastosowanie systemu antypoślizgowego oraz dzięki zastosowaniu profilu o zaokrąglonych i opływowych kształtach są bezpieczne nawet dla bosych stópek dziecka.

W prowadnicach Aluna® One System wszystkie zanieczyszczenia takie jak liście, trawa są wymywane dzięki oryginalnemu kształtowi prowadnic.

Aluna® One System jest zintegrowany z delikatnymi maskownicami zakrywającymi wszelkie elementy montażowe, co sprawia że produkt końcowy wygląda estetycznie, funkcjonalnie a co najważniejsze jest bardzo bezpieczny. Aluna® One System jest bardzo wytrzymały i stabilny co na pewno zainteresuje osoby ceniące bezpieczeństwo i komfort użytkowania zadaszenia nawet podczas zimy. Jest też wzorem trwałości wykonania czego dowodem jest aż 10 letnia gwarancja na ten produkt.