fbpx
Aluna® One System

Aluna® One System to najnowsze rozwiązanie firmy Aluna® dedykowane dla osób, które nie chcą stosować dużych prowadnic w przestrzeni basenu. Szerokość Aluna® One System to jedyne 6cm, a wysokość 1,3cm. To ergonomiczna konstrukcja prowadnic, która zabezpiecza przed przypadkowymi urazami i skaleczeniami. Prowadnice Aluna® One System zaopatrzone zostały w system Aluna® CSPS (Children Safe Protection System). Poprzez zastosowanie systemu antypoślizgowego oraz dzięki zastosowaniu profilu o zaokrąglonych i opływowych kształtach są bezpieczne nawet dla bosych stópek dziecka.

W prowadnicach Aluna® One System wszystkie zanieczyszczenia takie jak liście, trawa są wymywane dzięki oryginalnemu kształtowi prowadnic.

Aluna® One System jest zintegrowany z delikatnymi maskownicami zakrywającymi wszelkie elementy montażowe, co sprawia że produkt końcowy wygląda estetycznie, funkcjonalnie a co najważniejsze jest bardzo bezpieczny. Aluna® One System jest bardzo wytrzymały i stabilny co na pewno zainteresuje osoby ceniące bezpieczeństwo i komfort użytkowania zadaszenia nawet podczas zimy. Jest też wzorem trwałości wykonania czego dowodem jest aż 10 letnia gwarancja na ten produkt.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!