Aluna® Comfort

Aluna® Comfort to nowość w kolekcji Aluna® economy line – żadnych kompromisów!

Doskonały design, najnowsza technologia i doskonała cena, to zadaszenie powstało z myślą o Tobie.  Aluna® Comfort to zadaszenie niskie wykonane w najnowszym profilu konstrukcyjnym Aluna® AIR2 System.

Aluna® Comfort jest wyjątkowo funkcjonalnym zadaszeniem o nowoczesnym wyglądzie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Model ten intryguje nowoczesnym kształtem, lekkością i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Konstrukcja zadaszenia zaprojektowana i wykonana jest na profilu Aluna® AIR2 System, dzięki temu zadaszenie jest wyjątkowo wytrzymałe i sztywne. Łuk w części górnej konstrukcji idealnie odprowadzi wodę i zalegający śnieg. Zadaszenie w standardzie wyposażone jest w wygodne przesuwne drzwi na najwyższym segmencie i w prowadnice w systemie „schodkowym”.

Model ten w całości wykonany jest z płyty litej przezroczystej 3mm lub w opcji w poliwęglanie litym 4mm z filtrem UV. Minimalistyczna konstrukcja tego zadaszenia sprawdzi się w tych lokalizacjach, gdzie poszukuje się nowoczesnego wyglądu zadaszenia i prostej w kształtach wytrzymałej technologicznie konstrukcji.

Aluna® Comfort to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących zadaszenia z możliwością pływania przy zamkniętym zadaszeniu, które dyskretnie wpasuje się w otoczenie ogrodu. Nie tylko znakomicie chroni basen, ale również dodaje nowoczesnego i eleganckiego wyglądu całemu otoczeniu. To idealna propozycja dla zwolenników minimalizmu, technologii i niewymuszonej elegancji poszukujących produktu w bardzo dobrej cenie.