Aluna® Comfort

Aluna® Comfort to nowość w kolekcji Aluna® economy line – żadnych kompromisów!

Doskonały design, najnowsza technologia i doskonała cena, to zadaszenie powstało z myślą o Tobie.  Aluna® Comfort to zadaszenie niskie wykonane w najnowszym profilu konstrukcyjnym Aluna® AIR2 System.

Aluna® Comfort jest wyjątkowo funkcjonalnym zadaszeniem o nowoczesnym wyglądzie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Model ten intryguje nowoczesnym kształtem, lekkością i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Konstrukcja zadaszenia zaprojektowana i wykonana jest na profilu Aluna® AIR2 System, dzięki temu zadaszenie jest wyjątkowo wytrzymałe i sztywne. Łuk w części górnej konstrukcji idealnie odprowadzi wodę i zalegający śnieg. Zadaszenie w standardzie wyposażone jest w wygodne przesuwne drzwi na najwyższym segmencie i w prowadnice w systemie „schodkowym”.

Model ten w całości wykonany jest z płyty litej przezroczystej 4mm z filtrem UV. Minimalistyczna konstrukcja tego zadaszenia sprawdzi się w tych lokalizacjach, gdzie poszukuje się nowoczesnego wyglądu zadaszenia i prostej w kształtach wytrzymałej technologicznie konstrukcji.

Aluna® Comfort to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących zadaszenia z możliwością pływania przy zamkniętym zadaszeniu, które dyskretnie wpasuje się w otoczenie ogrodu. Nie tylko znakomicie chroni basen, ale również dodaje nowoczesnego i eleganckiego wyglądu całemu otoczeniu. To idealna propozycja dla zwolenników minimalizmu, technologii i niewymuszonej elegancji poszukujących produktu w bardzo dobrej cenie.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!