fbpx
Aluna® Admiral

Miło nam poinformować, iż ALUNA® Admiral jeden z najpopularniejszych produktów z kolekcji wysokich zadaszeń basenowych ALUNA® przeszedł przez wzorniczą i technologiczną aktualizację oraz modyfikację do najnowszych tendencji na rynku. Teraz zadaszenie posiada jeszcze bardziej płaski dach i niemal pionowe ściany boczne. Zostało także zmodyfikowane jeżeli chodzi o dostępne warianty wysokości i wzmocnione konstrukcyjnie wg Certyfikatu bezpieczeństwa i wytrzymałości AFNOR C.E.I.P. NORME NF P90-309 +A1.

Zadaszenie ALUNA® Admiral zostało stworzone z myślą o osiągnięciu jak największej przestrzeni użytkowej. Dzięki wysokim ścianom bocznym, które są niemal pionowe, model ten daje dużo możliwości zagospodarowania plaży, jest przestronny i można się pod nim poruszać bez żadnych przeszkód ze wszystkich czterech stron. Wysoka konstrukcja zadaszenia daje duże możliwości dla użytkownika jak i stanowi bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą zaaranżować wygodną plażę i przestrzeń nad całym basenem. Podczas chłodniejszych dni stworzy idealne miejsce do wypoczynku i zabawy nad brzegiem basenu, dając pomimo zamkniętych segmentów dużo swobody i komfortu.

Model ALUNA® Admiral doskonale sprawdza się przy dużych, szerokich obiektach hotelowych, SPA jak również w restauracjach i obiektach indywidualnych.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Aby pobrać Katalog Aluna® niezbędne jest wypełnienie formularza.
Ta strefa przeznaczona jest
dla Partnerów Aluna®
Aby przejść dalej, podaj dedykowany kod dostępu
Jesteś Partnerem a nie dostałeś kodu? Zgłoś się!