Aluna® Admiral

Miło nam poinformować, iż ALUNA® Admiral jeden z najpopularniejszych produktów z kolekcji wysokich zadaszeń basenowych ALUNA® przeszedł przez wzorniczą i technologiczną aktualizację oraz modyfikację do najnowszych tendencji na rynku. Teraz zadaszenie posiada jeszcze bardziej płaski dach i niemal pionowe ściany boczne. Zostało także zmodyfikowane jeżeli chodzi o dostępne warianty wysokości i wzmocnione konstrukcyjnie wg Certyfikatu bezpieczeństwa i wytrzymałości AFNOR C.E.I.P. NORME NF P90-309 +A1.

Zadaszenie ALUNA® Admiral zostało stworzone z myślą o osiągnięciu jak największej przestrzeni użytkowej. Dzięki wysokim ścianom bocznym, które są niemal pionowe, model ten daje dużo możliwości zagospodarowania plaży, jest przestronny i można się pod nim poruszać bez żadnych przeszkód ze wszystkich czterech stron. Wysoka konstrukcja zadaszenia daje duże możliwości dla użytkownika jak i stanowi bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą zaaranżować wygodną plażę i przestrzeń nad całym basenem. Podczas chłodniejszych dni stworzy idealne miejsce do wypoczynku i zabawy nad brzegiem basenu, dając pomimo zamkniętych segmentów dużo swobody i komfortu.

Model ALUNA® Admiral doskonale sprawdza się przy dużych, szerokich obiektach hotelowych, SPA jak również w restauracjach i obiektach indywidualnych.