O firmie

 

20 lat doświadczenia, pasja, innowacje, technologia I wyjątkowy design!

Od ponad 20 lat firma ALUNA® jest synonimem ewolucji, jakości wyrobów i wyrafinowanej technologii w świecie zadaszeń basenowych i ogrodowych. To pierwszy polski producent zadaszeń basenowych i europejski lider w dostawie kompletnych systemów zadaszeń basenowych do samodzielnego montażu. To firma która wyznacza na świecie kierunek rozwoju branży i określa najwyższe standardy obsługi i prowadzenia inwestycji. Od pierwszych nieskomplikowanych konstrukcji poprzez zaawansowane technologie wielkogabarytowe zastosowane przy projektowaniu ALUNA® Aquapark. Przedsiębiorstwo kontynuuje tworzenie produktów bezpiecznych, funkcjonalnych i niezwykle trwałych, dzięki którym dostarczamy radość naszym klientom na długie lata. Oznacza to, że kiedyś postanowiliśmy robić coś w co wierzymy po dzisiejszy dzień i dalej chcemy się rozwijać. Naszą siłą jest profesjonalizm i wysoka specjalizacja, znajomość branży i wiedza o technologii tworzenia produktów na których się koncentrujemy oraz tysiące zakończonych sukcesem instalacji zadaszeń basenowych i ogrodów w całej europie. ALUNA® to symbol innowacji i rozwoju wg uznanych specjalistów branży i firmą decydującą się zaproponować swoim klientom ofertę nietuzinkową, prestiżową i ekskluzywną o wyjątkowym zestawie korzyści.

Jasny i przejrzysty sposób prowadzenia biznesu sprawia, że jesteśmy atrakcyjnym partnerem, dla firm jak i dla klientów. Z myślą o architektach, projektantach oraz wszystkich osobach związanych z branżą budowlaną, stworzyliśmy specjalną platformę ALUNA® B2B Designers Platform, dzięki której możemy tworzyć wspólne projekty. Trwałe i bezawaryjne rozwiązania oparte na światowym designie i jakości, potwierdzone licznymi nagrodami i medalami, autorskie technologie systemu profili i prowadnic – to jest właśnie ALUNA®.

Nasz zakład produkcyjny mieści się w Bytkowie koło poznania, dzięki czemu mamy doskonałe połączenie z Europą zachodnią autostradą Warszawa – Berlin. Dla każdego z naszych klientów dostosowujemy sposób transportu, aby móc nasze produkty dostarczyć i zamontować wszystkim tym, którzy marzą o idealnie dostosowanym do swoich potrzeb zadaszeniu.

 

 

Misja I cel ALUNA®

Tworzymy produkty ALUNA® z myślą o tobie i twoich najbliższych. Naszą misją jest sprawienie byś mógł cieszyć się bezawaryjnymi, solidnymi zadaszeniami, prezentującymi design na najwyższym światowym poziomie. Zadowolenie klientów jest dla nas sprawą najwyższej wagi, dlatego cały czas doskonalimy naszych pracowników i udoskonalamy technologię, aby móc poszerzać zakres oferowanych przez nas produktów. Cenimy sobie dobre relacje z klientami, partnerami, dostawcami, oraz wszystkimi którzy są w naszym otoczeniu, ponieważ tylko darząc się wzajemnie zaufaniem oraz prowadząc otwarte relacje oparte na zasadach partnerstwa jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć pełen sukces.

 

ALUNA® tqm system

Dla zapewnienia jak najlepszej organizacji pracy oraz utrzymania najwyższej jakości nie tylko produktów, ale i usług, wprowadziliśmy do naszej firmy kompleksowy program zarządzania przez jakość, czyli ALUNA® TQM system. Jest to podejście do zarządzania organizacją, w której każdy aspekt działalności realizowany jest z uwzględnieniem spojrzenia projakościowego. Głównym celem ALUNA® TQM system jest osiągnięcie długotrwałego sukcesu, którego źródłem jest zadowolenie klienta, który stanowi najważniejszy element TQM oraz korzyści dla organizacji.

Siłą ALUNA® TQM system jest nieustanny rozwój, poszukiwanie innowacji oraz dialog całego team’u ALUNA®.

 

ALUNA® design thinking team / bo dla nas liczy się design!

Design dla ALUNA® to nie tylko argumenty w rozmowie z klientem. To cała filozofia, którą traktujemy jako nasz klucz do sukcesu. Design dla nas to nie tylko marketingowe słowo, ale realne korzyści przekładające się na funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowania, niebanalną formę oraz użycie najlepszych materiałów i systemów produkcji.

Bacznie obserwujemy i analizujemy światowe trendy, by po dodaniu kreatywności

I artystycznego spojrzenia projektantów oraz wiedzy i umiejętności rzemieślniczych naszych monterów powstał produkt idealny. Celem ALUNA® Design Thinking team jest kreowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań w postaci nowych produktów, innowacyjnych technologii oraz usług na najwyższym poziomie. Dajemy wam gwarancję niestandardowych rozwiązań.

 

Stawiamy na innowacyjność I rozwój.

Innowacje nie rodzą się same. Do ich stworzenia potrzeba czasu, dobrej organizacji i zdolnych ludzi. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy pracownie badawczo -rozwojową ALUNA®, gdzie ciągle poszukujemy nowych, ulepszonych rozwiązań. Tam przekształcamy marzenia w rzeczywistość. Dokładnie analizujemy wszystkie sugestie i pomysły klientów w specjalnie przygotowanym laboratorium rozwoju produktów ALUNA®, gdzie przekuwamy doświadczenie zdobyte podczas pracy z naszymi klientami w innowacje i praktyczne rozwiązania. Chcąc utrzymać przewagę technologiczną nad konkurencją inwestujemy w nowoczesny park maszyn, współpracując tylko z najlepszymi dostawcami i producentami.

 

Sztuka projektowania wg ALUNA®

20 lat istnienia na rynku, liczne nagrody i wyróżnienia, nie pozwalają osiąść na laurach, dlatego też nie zwalniamy tempa i wierzymy, że największy sukces jest ciągle przed nami. Stawiamy przed sobą coraz to większe wyzwania, które konsekwentnie, krok po kroku realizujemy. Dbając o ciągły rozwój firmy wprowadzamy nowe zasady projektowania.

 

 
Technologia ALUNA® Katalog ALUNA®

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.