Nowości Aluna® 2019 - nowe niskie zadaszenie

ALUNA® Prestige to najniższe zadaszenie w ofercie ALUNA® w kolekcji Profesjonalnej z 10 letnią gwarancją. Patrząc na jego specyfikacje techniczną i wzornictwo od razu widać, że to produkt z najwyższej półki. Intryguje nowoczesnym kształtem i rozwiązaniami technologicznymi. Konstrukcja zadaszenia zaprojektowana i wykonana jest na profilu ALUNA® AIR Construction, dzięki temu jest wyjątkowo niskie i pomimo prostych kształtów i pionowych części bocznych jest wyjątkowo wytrzymałe i sztywne. Delikatny łuk w części górnej konstrukcji idealnie odprowadzi wodę.

Model ten w całości wykonany jest z płyty litej przezroczystej 3mm lub w opcji w poliwęglanie litym 4mm z filtrem UV. ALUNA® Prestige tworzy niezwykle designerskie i nowoczesne uzupełnienie ogrodu. Minimalistyczna konstrukcja tego zadaszenia sprawdzi się w tych lokalizacjach gdzie poszukuje się nowoczesnego wyglądu zadaszenia i prostej w kształtach wytrzymałej technologicznie konstrukcji. Ze względu na jego bardzo niską wysokość nie istnieje możliwość pływania w basenie przy zamkniętych segmentach dlatego tozadaszenie nie posiada drzwi.

ALUNA® Prestige  to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących jak najniższego zadaszenia, które dyskretnie wpasuje się w otoczenie ogrodu. Nie tylko znakomicie chroni basen, ale również dodaje nowoczesnego i eleganckiego wyglądu całemu otoczeniu. To idealna propozycja dla zwolenników minimalizmu, technologii i niewymuszonej elegancji.