Nowości Aluna® 2019 - już w ofercie

Od ponad 20 lat firma Aluna® jest synonimem ewolucji, jakości wyrobów i wyrafinowanej technologii w świecie zadaszeń basenowych i ogrodowych.

Od pierwszych nieskomplikowanych konstrukcji poprzez zaawansowane technologie wielkogabarytowe zastosowane przy projektowaniu Aluna® Aquapark. przedsiębiorstwo kontynuuje tworzenie produktów bezpiecznych, funkcjonalnych i niezwykle trwałych, dzięki którym dostarczamy radość naszym klientom na długie lata. Oznacza to, że kiedyś postanowiliśmy robić coś w co wierzymy po dzisiejszy dzień i dalej chcemy się rozwijać.

W  roku 2019 dajemy naszym klientom dodatkową wolność wyboru. Obserwując rozwój rynku proponujemy 3 nowe modele zadaszeń basenowych w kolekcji średniej Aluna® bazujące na naszej tradycji, doświadczeniu i będące naszym dziedzictwem.

Nowe modele zadaszeń Aluna® Pacyfik II, Aluna® Admiral II i  Aluna® Delta II dedykowane są dla tych klientów którzy chcą pływać przy zamkniętym zadaszeniu, pragną posiadać nowoczesne wzorniczo rozwiązanie, ale posiadają nieco mniejszy budżet, którego nie chcą lokować w kolekcje wysokich zadaszeń i ograniczać sobie widoku w ogrodzie wysokimi rozwiązaniami.

To tylko początek nowej kolekcji na rok 2019.

Kolejne modele już wkrótce.

Aluna® Pacyfik II to nowoczesne kształty które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta klientów. To zrównoważona wzorniczo konstrukcja o najwyższych parametrach wytrzymałości. Boczne pionowe ściany zadaszenia dają nieograniczone wprost możliwości aranżowania bocznych plaży przy basenie. Idealnie pionowe ściany boczne zadaszenia dają niezwykły komfort pływania i przebywania w wodzie. Zaletą tego modelu jest również fakt, iż zastosowano w nim jednolitą poliwęglanową płytę litom typu „bezpieczna szkło” formowaną na gorąco co odciąża wizualnie zadaszenie, a jego lekka nowoczesna bryła daje niesamowity efekt wizualny w przestrzeni ogrodu. Natomiast lekko łukowata część górna zadaszenia idealnie odprowadza wodę oraz zalegający śnieg. Dodatkowym atutem tego modelu są przesuwne drzwi ulokowane na najwyższym segmencie, które dają użytkownikowi niezwykle komfortowe wejście do strefy basenowej.

Aluna® Admiral II to nowoczesne kształty które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta klientów. Zadaszenia to idealnie eliminuje problemy z zalegającym śniegiem poprzez swoją łukową konstrukcje górnej części oraz idealnie odprowadza wodę  opadową. To zadaszenie o najwyższych parametrach wytrzymałości. Prawie pionowe boczne ściany tego modelu dają nieograniczone wprost możliwości aranżowania plaży. Prawie pionowe ściany boczne zadaszenia dają też niezwykły komfort pływania i przebywania w wodzie. Zaletą tego modelu jest również fakt, iż zastosowano w nim jednolitą poliwęglanową płytę litom typu „bezpieczna szkło” formowaną na gorąco co odciąża wizualnie zadaszenie, a jego lekka nowoczesna bryła daje niesamowity efekt wizualny w przestrzeni ogrodu.

Aluna® Delta II z jednej strony łukowaty kształt z drugiej pionowa ściana, daje to niezwykłą swobodę w organizowaniu przestrzeni wewnętrznej basenu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać funkcjonalną plażę w części wysokiej zadaszenia. To doskonała propozycja dla osób, które mają na lokalizacji problemy z silnym wiatrem, ponieważ konstrukcja tego zadaszenia w części łukowej jest niezwykle odporna na działanie wiatru. Dodatkowo zadaszenia to idealnie eliminuje problemy z zalegającym śniegiem poprzez swoją łukową konstrukcje bocznej części oraz idealnie odprowadza wodę  opadową. Bardzo istotnym elementem tej konstrukcji są niezwykle funkcjonalne i użyteczne drzwi wejściowe ulokowane w ściance szczytowej dające użytkownikowi niezwykle funkcjonalne wejście do strefy basenowej oraz umożliwiające zbudowanie plaży gdzie można zaaranżować strefę z meblami czy przebieralnie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż zadaszenie to posiada również opcje zastosowania bocznych drzwi przesuwnych, co powoduje dwustronną możliwość wejścia do zadaszonego basenu.

Wszystkie zadaszenia Aluna® w standardzie bez dopłaty posiadają możliwość zamknięcia zadaszenia na klucz, co czyni je dodatkowo jeszcze bardziej bezpiecznymi w stosunku do konkurencji.