WYSOKA JAKOŚĆ MA WPŁYW NA PLANETĘ !

 

 

W ALUNA® wierzymy, że to co robimy nie szkodzi naszej planecie i postawiliśmy już w roku 2019 na zrównoważony i ekologiczny rozwój własnych produktów. Dlatego skoncentrowaliśmy się na projektowaniu naszych produktów zgodnie ze światowymi tendencjami w dążeniu do skrócenia łańcucha CO2 i wybieraniu najlepszych dostawców przyjaznych środowisku. Miło nam poinformować, że nasz kooperant firma Hydro oferuje teraz przyjazne środowisku aluminium w ramach swojego projektu HYDRO REDUXA oraz HYDRO CIRCAL.

 

Programy REDUXA oraz CIRCAL

Hydro przesuwa granice dla niskoemisyjnego aluminium i wykorzystania odpadów poużytkowych do tworzenia stopów i produktów pochodzących z recyklingu, pomagając naszym klientom na drodze do zerowej emisji.

Dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej i nowoczesnych technologii jesteśmy wstanie produkować czystsze aluminium niż kiedykolwiek wcześniej.

REDUXA jest certyfikowanym, niskoemisyjnym aluminium o maksymalnym śladzie węglowym wynoszącym 4,0 kg CO2 na 1 kg aluminium.

CIRCAL to gama najwyższej jakości produktów z aluminium składającego w co najmniej 75% z odpadów poużytkowych pochodzących z recyklingu.

Hydro pracuje nad dalszym rozwojem przyjaznych środowisku stopów, współpracując ze swoimi klientami, którzy myślą o przyszłości.

 

 

 

 

 

Opis programów Hydro REDUXA i Hydro CIRCAL

 

 

 

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.