ALUNA® UFO

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

ALUNA® UFO doczekało się wzorniczego i technologicznego upgrade'u. Na pierwszy rzut oka w nowej konstrukcji niewiele się zmieniło ale diabeł tkwi w szczegółach.

 

           

 

ALUNA® UFO doczekało się wzorniczego i technologicznego upgrade'u. Na pierwszy rzut oka w nowej konstrukcji niewiele się zmieniło ale diabeł tkwi w szczegółach. Nowa edycja zadaszenia ALUNA® UFO to przede wszystkim zmiana technologii wykonania samej kopuły oraz dolnej prowadnicy prowadzącej. To także nowe rozmiary zadaszenia.

ALUNA® UFO składa się z dwóch segmentów, jednego stałego i jednego ruchomego - przesuwnego. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskaliśmy możliwość otwarcia zadaszenia do 180°. Segment stały został wzmocniony profilami ALUNA® XXL Construction, co zwiększa bezpieczeństwo i stabilność zadaszenia. 

Nowa prowadnica dolna w ALUNA® UFO zyskała teraz bardzo wysoką szczelność, zajmuje mniej miejsca i jest dyskretniejsza przez co mniej widoczna tworzy z zadaszeniem i systemem jezdnym jednolitą zwartą konstrukcyjnie całość.
Kopuła stała jest większa i zyskała nowy system górnego prowadzenia przez co uniemożliwia to wyrwanie ruchomej części zadaszenia przy przesuwaniu, dodatkowo też system górnego prowadzenia w ALUNA® UFO wzmacnia całą konstrukcje.

Zadaszenie jest teraz bardziej ergonomiczne poprzez nowe ułożenie klamek i wygodniejszy system przesuwania segmentu ruchomego.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® UFO

średnica zadaszenia: od 3,50m do 7,00m 
wysokość zadaszenia: od 2,55m do 2,70m

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.