ALUNA® PERGOLA XXL

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

To nowy produkt w ofercie ALUNA® który przeznaczony jest do dowolnej aranżacji przestrzeni zadaszonej w ogrodzi. ALUNA® Pergola XXL to nowoczesne kształty które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta klientów.

 

           

 

To nowy produkt w ofercie ALUNA® który przeznaczony jest do dowolnej aranżacji przestrzeni zadaszonej w ogrodzie. ALUNA® Pergola XXL to nowoczesne kształty które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta klientów. To zrównoważona wzorniczo konstrukcja o najwyższych parametrach wytrzymałości, zdecydowanie różniąca się wzorniczo i jakościowo od oferowanych na rynku produktów w podobnej kategorii.

Gwarancja na ten produkt to aż 10 lat na konstrukcję i 2 lata na powłokę lakierniczą.

ALUNA® Pergola XXL dedykowana jest dla tych klientów, którzy pragną posiadać bardzo nowoczesne wzorniczo zadaszenie wolnostojące lub oparte o ścianę budynku. Cechą tego produktu jest niezwykle bezpieczny system mocowania do podłoża oraz bardzo mocna i funkcjonalna konstrukcja. W ALUNA® Pergola XXL zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne łączenia aluminium bez żadnych widocznych elementów montażowych na zewnątrz co przekłada się na bardzo atrakcyjny wygląd całego rozwiązania Pergoli.

To idealna propozycja dla zwolenników minimalizmu, technologii i niewymuszonej elegancji.

Produkt wykonany jest zgodnie z najbardziej restrykcyjną normą dotyczącą bezpieczeństwa AFNOR C.E.I.P. NORME NF P90-309 +A1.

Produkt dostępny jest w wielu wariantach, możliwości są wręcz nieograniczone!

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.