ALUNA® OPERA - XXL2

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

To jeden z najpopularniejszych wysokich modeli ALUNA®. Został stworzony z myślą o zapewnieniu jak największej przestrzeni użytkowej, którą można uzyskać wzdłuż wszystkich czterech brzegów basenu.

 

           

 

ALUNA® Opera XXL to niezwykle funkcjonalne zadaszenie basenu lub wielu połączonych lub rozdzielonych basenów i atrakcji wodnych, które idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie inwestor chce zaoferować swoim klientom dodatkową atrakcję do skorzystania z basenu podczas niepogody. Doskonale wpasowuje się w istniejącą już architekturę, dodając jej nowoczesnego charakteru. Zadaszenie ALUNA® Opera XXL to teleskopowy system zadaszeń przesuwnych, które mogą być rozsuwane nad powierzchnią w kilku wariantach.

To jeden z najpopularniejszych wysokich modeli ALUNA®. Został stworzony z myślą o zapewnieniu jak największej przestrzeni użytkowej, którą można uzyskać wzdłuż wszystkich czterech brzegów basenu. Model ten został stworzony z myślą o zapewnieniu jak największej przestrzeni użytkowej, którą można uzyskać wzdłuż wszystkich czterech brzegów basenu. Doskonale sprawdza się przy dużych obiektach, w hotelach czy SPA.

ALUNA® Opera XXL tworzy przestronne pomieszczenie, w którym można się zrelaksować, bawić, czy miło spędzać czas z przyjaciółmi, nawet w pochmurne dni, bez potrzeby chowania się w domu. Zadaszenie na basen o wyjątkowo mocnej i wytrzymałej konstrukcji.

Dzięki temu zadaszeniu, każda kąpiel stanie się przyjemnym i niezapomnianym doznaniem. ALUNA® Opera została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2007.

Zadaszony basen to szansa na stworzenie dodatkowej oferty dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych oraz stworzenia dodatkowych atrakcji dla swoich gości. Model ten jest doskonałym narzędziem do pracy z klientem i oferowania mu dodatkowej oferty animacji oraz aktywności. Ergonomiczna i stabilna konstrukcja wykonana ze wzmocnionego profilu ALUNA® AIR XXL System zapewnia bezpieczeństwo przed wiatrem, deszczem oraz innymi niesprzyjającymi zjawiskami atmosferycznymi. Dzięki delikatnym łukom ALUNA® Opera XXL doskonale przenosi obciążenia wiatrem. Posiadanie zadaszonego Aquaparku lub pojedynczego basenu jest dodatkowym atutem, który coraz częściej biorą pod uwagę wypoczywający klienci. Wybierz sprawdzone rozwiązanie dedykowane dla hoteli, Aquaparków i ośrodków SPA. System ALUNA® Opera XXL posiada wiele różnych opcji, konfiguracji i dużo przydatnych akcesoriów, które dodatkowo podnoszą funkcjonalność całego obiektu. Trudne i skomplikowane konstrukcje architektoniczne wielkogabarytowe dla segmentu publicznego i HoReCa wymagają sprawdzonego partnera, dla którego wyzwania stanowią siłę napędową własnego rozwoju. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy w ciągu 18 lat istnienia na rynku polskim jak i międzynarodowym mamy wiedzę, która pozwala nam tworzyć rzeczy na pozór niemożliwe. Indywidualne podejście do każdego Klienta, niestandardowe spojrzenie na występujące problemy oraz wyjątkowy potencjał firmy sprawiają, że ALUNA® jest zawsze krok do przodu. Jeśli posiadasz marzenie o ponadczasowej konstrukcji wielkogabarytowej w doskonałej cenie i jakości, to to rozwiązanie jest dla Ciebie! 

Duże zadaszenia basenowe to zupełnie inne produkty niż małe zadaszenia basenowe. Takie zadaszenia wymagają sprawdzonej latami technologii, najwyższej certyfikacji jakościowej komponentów użytych przy ich produkcji oraz partnera, który jest przygotowany merytorycznie i organizacyjnie do takich inwestycji. Proponujemy Państwu „pod klucz" zadaszenie wielkogabarytowe ALUNA® Opera XXL sprawdzone w działaniu w wielu lokalizacjach o najwyższych parametrach wytrzymałości na śnieg i wiatr, dostosowanych do charakteru obiektu i prowadzonej w niej działalności. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu takich inwestycji oraz zespół projektowo - techniczny gotowy do realizacji każdego zadania inwestora.

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® OPERA - XXL2

szerokość zadaszenia: od 7,25m do 8,00m 
długość zadaszenia: od 6,54m do 19,70m
wysokość zadaszenia: od 2,53m do 3,15m

 

ALUNA® to wiodący i uznany europejski producent zadaszeń do basenów.

Zadaszenia basenowe ALUNA® wybierane są przez osoby ceniące jakość, design, komfort i bezpieczeństwo na wiele lat użytkowania.
10 letnia gwarancja producenta.

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.