ALUNA® OGRÓD LETNI

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Stwórz własny przydomowy ogród. ALUNA® Ogród Letni skierowany jest do tych z Państwa, którzy marzą o stałym pomieszczeniu spełniającym funkcje wypoczynkowe i rekreacyjne.

 

           

 

ALUNA® Ogród Letni skierowany jest do tych z Państwa, którzy marzą o stałym pomieszczeniu spełniającym funkcje wypoczynkowe i rekreacyjne. Głównym założeniem tego projektu było stworzenie dodatkowej przestrzeni wewnętrznej, otwartej na ogród. Dzięki ALUNA® Ogród Letni uzyskujemy większą przestrzeń użytkową, mogącą służyć np. za jadalnie z widokiem na ogród czy miejsce spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a w porze jesienno–zimowej za np. miejsce spotkań lub przechowalnię ogrodowych mebli.

Ta stabilna, stała i nierozsuwalna konstrukcja została stworzona z wysokiej jakości aluminium, a wypełnienie tworzy, w zależności od wyboru klienta, szkło lub poliwęglanowa płyta lita. Nowoczesny styl połączony z funkcjonalnością typową dla konstrukcji aluminiowych na pewno ucieszy tych z Państwa, którzy chcieliby stworzyć swoje przydomowe atelier, ogród jesienny czy zimowy. Praktyczne, pionowe ściany dają dużą przestrzeń użytkową i całkowicie chronią przed wiatrem, a konstrukcja dachu zapewnia prawidłowy odpływ wody, czy w przypadku zimy śniegu. ALUNA® Ogród Letni idealnie przylega do ściany budynku, tworząc dodatkową izolację, co gwarantuje mniejszą utratę domowego ciepła. Stanowi doskonałe połączenie z architekturą domu, niezależnie od stylu w jakim został wykonany.

Jest to jedyne zadaszenie firmy ALUNA®, które zamontowane jest na stałe, bez możliwości teleskopowego rozsuwania.

Model ALUNA® Ogród Letni nie posiada, aż tak wysokiej szczelności i termiczności jak stacjonarne ogrody zimowe produkowane na profilach ciepłych. 

 

 

Parametry techniczne zadaszenia tarasu - model ALUNA® Ogród Letni

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 5,00m 
długość zadaszenia: od 2,25m do 16,33m
wysokość zadaszenia: od 2,56m do 2,82m

 

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.