ALUNA® H2O XXL

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

ALUNA® H2O XXL to wysokie zadaszenie basenowe z linii wysokich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA® umożliwiające pływanie przy zamkniętym zadaszeniu pracujące w systemie szyny ukrytej w podłożu.

 

           

 

ALUNA® H2O XXL intryguje nowoczesnym wzornictwem i technologią wykonania. Jest niepowtarzalnym bardzo nowoczesnym zadaszeniem, które doskonale prezentuje się w przestrzeni ogrodowej. Standardowo wyposażony w jedne przesuwne drzwi, umożliwia pływanie pod zamkniętym zadaszeniem i zapewnia bardzo wygodne wejście pod zadaszenie. Oferowany standardowo w poliwęglanie litym 3mm lub za dopłatą 4mm tupu „bezpieczna szyba” stanowi bardzo ciekawą propozycję.

ALUNA® H2O XXL jest to idealna propozycja na funkcjonalne zadaszenie basenu zewnętrznego. Dedykowany dla osób, które chcą posiadać bardzo nowoczesny i czysty kształt zadaszenia z możliwością komfortowego pływania przy zamkniętym zadaszeniu. Model ten posiada wiele różnych konfiguracji zestawiania modułów i wygodnego parkowania zadaszenia poza obręb basenu. Jest bardzo wytrzymały i stabilny co na pewno zainteresuje osoby ceniące bezpieczeństwo i komfort użytkowania podczas zimy. Jest też wzorem trwałości wykonania czego dowodem jest aż 10 letnia gwarancja na ten produkt.

ALUNA® H2O XXL to produkt, który zadowoli gusta każdego wymagającego klienta. To starannie dobrane komponenty stanowiące jednolity wzorniczo styl. Każdy etap projektowania, a potem procesu produkcyjnego odbywa się pod okiem eksperta, który indywidualnie prowadzi każdy projekt. Innowacyjne technologie i 17 lat doświadczenia pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiego standardu produkcji, najwyższej precyzji wykonania co bezpośrednio przekłada się na optymalizacje kosztów wykonania w stosunku do konkurencji. Zadaszenie basenu o bardzo wysokiej funkcjonalności.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - ALUNA® H2O XXL

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 5,75m 
długość zadaszenia: od 6,59m do 20,08m
wysokość zadaszenia: od 1,43m do 2,55m

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.