ALUNA® DELTA II

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

ALUNA® Delta II z jednej strony łukowaty kształt z drugiej pionowa ściana daje to niezwykłą swobodę w organizowaniu przestrzeni wewnętrznej basenu.

 

           

 

ALUNA® Delta II to średnie zadaszenie basenowe z lini średnich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA®.

Od ponad 17 lat firma ALUNA® jest synonimem ewolucji, jakości wyrobów i wyrafinowanej technologii w świecie zadaszeń basenowych i ogrodowych.

Od pierwszych nieskomplikowanych konstrukcji poprzez zaawansowane technologie wielkogabarytowe zastosowane przy projektowaniu ALUNA® Aquapark, ALUNA® kontynuuje tworzenie produktów bezpiecznych, funkcjonalnych i niezwykle trwałych, dzięki którym dostarczamy radość naszym klientom na długie lata. Oznacza to, że kiedyś postanowiliśmy robić coś w co wierzymy po dzisiejszy dzień i dalej chcemy się rozwijać.

W  roku 2019 dajemy naszym klientom dodatkową wolność wyboru. Obserwując rozwój rynku proponujemy 3 nowe modele zadaszeń basenowych w kolekcji średniej ALUNA® bazujące na naszej tradycji, doświadczeniu i będące naszym dziedzictwem.

Najnowszy model zadaszenia ALUNA® Delta II dedykowany jest dla tych klientów którzy chcą pływać przy zamkniętym zadaszeniu, pragną posiadać nowoczesne wzorniczo zadaszenie basenowe, ale posiadają nieco mniejszy budżet, którego nie chcą lokować w kolekcje wysokich zadaszeń i ograniczać sobie widoku w ogrodzie wysokimi rozwiązaniami.

ALUNA® Delta II z jednej strony łukowaty kształt z drugiej pionowa ściana daje to niezwykłą swobodę w organizowaniu przestrzeni wewnętrznej basenu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać funkcjonalną plażę w części wysokiej zadaszenia. To doskonała propozycja dla osób, które mają na lokalizacji problemy z silnym wiatrem, ponieważ konstrukcja tego zadaszenia w części łukowej jest niezwykle odporna na działanie wiatru. Dodatkowo zadaszenie to idealnie eliminuje problemy z zalegającym śniegiem poprzez swoją łukową konstrukcje bocznej części oraz idealnie odprowadza wodę opadową. Bardzo istotnym elementem tej konstrukcji są niezwykle funkcjonalne i użyteczne drzwi wejściowe ulokowane w ściance szczytowej dające użytkownikowi niezwykle funkcjonalne wejście do strefy basenowej oraz umożliwiające zbudowanie plaży gdzie można zaaranżować strefę z meblami czy przebieralnie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż zadaszenie to posiada również dodatkową opcję zastosowania bocznych drzwi przesuwnych, co powoduje dwustronne możliwości wejścia do zadaszenia. Zadaszenie do basenu w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® Delta II

szerokość zadaszenia: od 4,00m do 7,75m
długość zadaszenia: od 6,54m do 17,25m
wysokość zadaszenia: od 2,08m do 2,85m

ALUNA® to wiodący i uznany europejski producent zadaszeń na basen.

Zadaszenia basenowe ALUNA® wybierane są przez osoby ceniące jakość, design, komfort i bezpieczeństwo na wiele lat użytkowania.
10 letnia gwarancja producenta.

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.