Wizyta doradcy


Wymiarowanie na lokalizacji klienta

Masz nietypowy dom, taras lub po prostu nie jesteś pewien jak powinno być przeprowadzone odpowiednie wymiarowanie ? Możesz nam to zlecić. Wykonamy za ciebie w twojej lokalizacji profesjonalne wymiarowanie. Na miejscu ustalimy i omówimy konfiguracje zamawianego przez ciebie zadaszenia lub tarasu uwzględniając wszelkie nietypowe instalacje oraz inne trudne aspekty twojej lokalizacji. Usługa dodatkowego wymiarowania pozwala uniknąć przykrych niespodzianek podczas montażu.

 

Dodatkowa usługa planowania i aranżacji przestrzeni

Dokładne pomiary ogrodu i domu są bardzo ważne kiedy planujesz zakup zadaszenia basenowego, tarasu lub ogrodu letniego. Jeśli uważasz, że będzie ci potrzebna pomoc, zgłoś się do nas. Wykonamy pomiary, naniesiemy na plan gotowe instalacje i sprawdzimy z czego zrobione są ściany budynku, dzięki czemu podczas montażu nic cię nie zaskoczy. Pomożemy tobie stworzyć miejsce twoich marzeń, uwzględnimy w indywidualnym projekcie wszelkie ważne dla ciebie aspekty użytkowe i funkcjonalne po to abyś latami cieszył się z wyjątkowej funkcjonalności stworzonego specjalnie dla ciebie rozwiązania.

Na usługę składają się :
Profesjonalna usługa wymiarowania, indywidualna konfiguracja ustalana na miejscu u klienta, indywidualny projekt zadaszenia lub tarasu oraz wizualizacja 3D.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas!

Usługa dostępna po wcześniejszej konsultacji z Działem Sprzedaży ALUNA®.

+48 61 656 66 06

+48 61 656 66 07

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.