ALUNA® Nexto Glass

 

 

 

 

 

 

 

Aluna® Nexto Glass

Nowość Aluna® 2022 – już wkrótce w ofercie

Od ponad 18 lat firma Aluna® jest synonimem ewolucji, jakości wyrobów i wyrafinowanej technologii w świecie zadaszeń basenowych i ogrodowych. Aluna® to symbol innowacji i rozwoju wg uznanych specjalistów branży i firmą decydująca się zaproponować swoim Klientom ofertę nietuzinkową, prestiżową i ekskluzywną.

Od pierwszych nieskomplikowanych konstrukcji poprzez zaawansowane technologie wielkogabarytowe zastosowane przy projektowaniu Aluna® Aquapark, przedsiębiorstwo kontynuuje tworzenie produktów bezpiecznych, funkcjonalnych i niezwykle trwałych, dzięki którym dostarczamy radość naszym klientom na długie lata. Oznacza to, że kiedyś postanowiliśmy robić coś w co wierzymy po dzisiejszy dzień i dalej chcemy się rozwijać.

W roku 2022 dajemy naszym klientom dodatkową wolność wyboru. Obserwując rozwój rynku i rosnące wymagania jakościowe odbiorców proponujemy naszym klientom zadaszenie szklane Aluna® Nexto Glass całkowicie wyprodukowane w szkle bezpiecznym bazujące na naszej 20 letniej tradycji i doświadczeniu.

To co jednych dzisiaj szokuje po latach staje się standardem.

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.