- program dla
architektów i projektantów  -

 

ALUNA® B2B DESIGNERS PLATFORM

 

 

Chcielibyśmy zainteresować Państwa naszą nową otwartą propozycją współpracy w ramach ALUNA® B2B Designers Platform – platformy stworzonej specjalnie z myślą o  współpracy z Architektami, Projektantami oraz wszystkim osobami związanymi z designem i branżą budowlaną.

 

ALUNA® International Trade and Development Group jest Polskim liderem produkującym Teleskopowe Zadaszenia Basenowe.  14 letnie doświadczenie na rynku Polskim jak i międzynarodowym oraz transfer wiedzy pomiędzy firmami sprawił, że nasze produkty są na najwyższym światowym poziomie. Jeżeli interesuje Państwa wyposażenie swoich projektów bądź inwestycji w zadaszenia basenowe, ogrody zimowe, ogrody jesienne, daszki zewnętrzne, zadaszenia schodów, różnego rodzaju wiaty, bądź też inne niestandardowe konstrukcje ogrodowe i zewnętrzne FABRYKA ALUNA® MIEŚCI SIĘ W BYTKOWIE KOŁO POZNANIA, DZIĘKI CZEMU MAMY DOSKONAŁE POŁĄCZENIE Z EUROPĄ ZACHODNIĄ AUTOSTRADĄ WARSZAWA – BERLIN. DLA KAŻDEGO Z NASZYCH KLIENTÓW DOSTOSOWUJEMY SPOSÓB TRANSPORTU, ABY MÓC NASZE PRODUKTY DOSTARCZYĆ I ZAMONTOWAĆ WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY MARZĄ O IDEALNIE DOSTOSOWANYM DO SWOICH POTRZEB ZADASZENIU.

 

zapraszamy do współpracy. Biuro Projektowe ALUNA® oraz ALUNA® Design Thinking Team z chęcią pomoże w realizacji każdej wizji. Nie biomy się wyzwań!

 

Oferujemy produkty najwyższej jakości, niezwykle funkcjonalne i cenione przez klientów w całej Europie, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Autorskie systemy profili, wysokie walory estetyczne oraz wyjątkowy design - to jest właśnie ALUNA®! Uważnie śledzimy najnowsze światowe trendy by móc wprowadzać je do swoich projektów, wychodzimy z nowatorskimi propozycjami wykończeń, detali i kolorów aby spełniać najbardziej oryginalne oczekiwania klientów. Chcąc utrzymać przewagę technologiczną nad konkurencją ciągle inwestujemy w nowoczesny park maszyn oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami – wszystko po to, by produkt, który trafi do Klienta był jego wymarzonym i wyśnionym produktem, spełniającym wszystkie jego oczekiwania, a nawet potrafiący zaskoczyć. Cenimy sobie dobre relacje z klientami, partnerami, dostawcami, oraz wszystkimi którzy są w naszym otoczeniu, ponieważ tylko darząc się wzajemnie zaufaniem oraz prowadząc otwarte relacje oparte na zasadach partnerstwa jesteśmy w stanie osiągnąć pełen sukces.  System jakości ALUNA® TQM QUALITY SYSTEM zadba o wszystkie PAŃSTWA realizacjE.

 

ALUNA® TQM SYSTEM

DLA ZAPEWNIENIA JAK NAJLEPSZEJ ORGANIZACJI PRACY ORAZ UTRZYMANIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, NIE TYLKO PRODUKTÓW, ALE I USŁUG, WPROWADZILIŚMY DO NASZEJ FIRMY KOMPLEKSOWY PROGRAM ZARZĄDZANIA PRZEZ JAKOŚĆ, CZYLI ALUNA® TQM SYSTEM. JEST TO PODEJŚCIE DO ZARZĄDZANIA ORGANIZACJĄ, W KTÓREJ KAŻDY ASPEKT DZIAŁALNOŚCI REALIZOWANY JEST Z UWZGLĘDNIENIEM SPOJRZENIA PROJAKOŚCIOWEGO. GŁÓWNYM CELEM ALUNA® TQM SYSTEM JEST OSIĄGNIĘCIE DŁUGOTRWAŁEGO SUKCESU, KTÓREGO ŹRÓDŁEM JEST ZADOWOLENIE KLIENTA, KTÓRY STANOWI NAJWAŻNIEJSZY ELEMENT TQM ORAZ KORZYŚCI DLA ORGANIZACJI. SIŁĄ ALUNA® TQM SYSTEM JEST NIEUSTANNY ROZWÓJ, POSZUKIWANIE INNOWACJI ORAZ DIALOG CAŁEGO TEAM’U ALUNA®.

 

ALUNA® DESIGN THINKING TEAM / BO DLA NAS LICZY SIĘ DESIGN!

DESIGN DLA ALUNA® TO NIE TYLKO ARGUMENTY W ROZMOWIE Z KLIENTEM. TO CAŁA FILOZOFIA, KTÓRĄ TRAKTUJEMY JAKO NASZ KLUCZ DO SUKCESU. DESIGN DLA NAS TO NIE TYLKO MARKETINGOWE SŁOWO, ALE REALNE KORZYŚCI PRZEKŁADAJĄCE SIĘ NA FUNKCJONALNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA, NIEBANALNĄ FORMĘ ORAZ UŻYCIE NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW I SYSTEMÓW PRODUKCJI. BACZNIE OBSERWUJEMY I ANALIZUJEMY ŚWIATOWE TRENDY. CELEM ALUNA® DESIGN THINKING TEAM JEST KREOWANIE I WDRAŻANIE NOWATORSKICH ROZWIĄZAŃ W POSTACI NOWYCH PRODUKTÓW, INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII ORAZ USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DAJEMY WAM GWARANCJE NIESTANDARDOWYCH ROZWIĄZAŃ.

 

STAWIAMY NA INNOWACYJNOŚĆ I ROZWÓJ

INNOWACJE NIE RODZĄ SIĘ SAME. DO ICH STWORZENIA POTRZEBA CZASU, DOBREJ ORGANIZACJI I ZDOLNYCH LUDZI. SPECJALNIE Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH STWORZYLIŚMY PRACOWNIE BADAWCZO ROZWOJOWĄ ALUNA®, GDZIE CIĄGLE POSZUKUJEMY NOWYCH, ULEPSZONYCH ROZWIĄZAŃ. TAM PRZEKSZTAŁCAMY MARZENIA W RZECZYWISTOŚĆ. DOKŁADNIE ANALIZUJEMY WSZYSTKIE SUGESTIE I POMYSŁY KLIENTÓW W SPECJALNIE PRZYGOTOWANYM LABORATORIUM ROZWOJU PRODUKTÓW ALUNA®, GDZIE PRZEKUWAMY DOŚWIADCZENIE ZDOBYTE PODCZAS PRACY Z NASZYMI KLIENTAMI W INNOWACJE I PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA. CHCĄC UTRZYMAĆ PRZEWAGĘ TECHNOLOGICZNĄ NAD KONKURENCJĄ INWESTUJEMY W NOWOCZESNY PARK MASZYN, WSPÓŁPRACUJĄC TYLKO Z NAJLEPSZYMI DOSTAWCAMI I PRODUCENTAMI.

 

SZTUKA PROJEKTOWANIA WG ALUNA®

14 LAT ISTNIENIA NA RYNKU, LICZNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA, NIE POZWALAJĄ OSIĄŚĆ NA LAURACH, DLATEGO TEŻ NIE ZWALNIAMY TEMPA I WIERZYMY, ŻE NAJWIĘKSZY SUKCES JEST CIĄGLE PRZED NAMI. STAWIAMY PRZED SOBĄ CORAZ TO WIĘKSZE WYZWANIA, KTÓRE KONSEKWENTNIE, KROK PO KROKU REALIZUJEMY. DBAJĄC O USTAWICZNY ROZWÓJ FIRMY WPROWADZAMY NOWE ZASADY PROJEKTOWANIA.

KATALOG ALUNA®

TECHNOLOGIA ALUNA®

Submitting Form...

The server encountered an error.

YOU'RE ON THE LIST!