ALUNA® AQUAPARK - XXL2

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Doskonałe rozwiązanie dla hoteli, aquaparków i ośrodków SPA. Trudne i skomplikowane konstrukcje architektoniczne wielkogabarytowe dla segmentu publicznego i HoReCa wymagają sprawdzonego partnera dla którego wyzwania stanowią siłę napędową własnego rozwoju.

 

           

 

ALUNA® Aquapark – zadaszenie wielkogabarytowe

 

ALUNA® Aquapark to zadaszenie basenu, wielu połączonych lub rozdzielonych basenów i atrakcji wodnych, które idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie inwestor chce zaoferować swoim klientom dodatkową atrakcję do skorzystania z basenu podczas niepogody. Doskonale wpasowuje się w istniejącą już architekturę, dodając jej nowoczesnego charakteru. Zadaszenie Aquapark to teleskopowy system zadaszeń przesuwnych, które mogą być rozsuwane nad powierzchnią w kilku wariantach.

Zadaszony basen to szansa na stworzenie dodatkowej oferty dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych oraz stworzenia dodatkowych atrakcji dla swoich gości. Model ten jest doskonałym narzędziem do pracy z klientem i oferowania mu dodatkowej oferty animacji oraz aktywności. Ergonomiczna i stabilna konstrukcja wykonana ze wzmocnionego profilu ALUNA® AIR XXL System zapewnia bezpieczeństwo przed wiatrem, deszczem oraz innymi niesprzyjającymi zjawiskami atmosferycznymi. Dzięki delikatnym łukom ALUNA® Aquapark doskonale przenosi obciążenia wiatrem. Posiadanie zadaszonego Aquaparku lub pojedynczego basenu jest dodatkowym atutem, który coraz częściej biorą pod uwagę wypoczywający klienci. Wybierz sprawdzone rozwiązanie dedykowane dla hoteli, Aquaparków i ośrodków SPA. System ALUNA® Aquapark posiada wiele różnych opcji, konfiguracji i dużo przydatnych akcesoriów, które dodatkowo podnoszą funkcjonalność całego obiektu. Trudne i skomplikowane konstrukcje architektoniczne wielkogabarytowe dla segmentu publicznego i HoReCa wymagają sprawdzonego partnera, dla którego wyzwania stanowią siłę napędową własnego rozwoju. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy w ciągu 17 lat istnienia na rynku polskim jak i międzynarodowym mamy wiedzę, która pozwala nam tworzyć rzeczy na pozór niemożliwe. Indywidualne podejście do każdego Klienta, niestandardowe spojrzenie na występujące problemy oraz wyjątkowy potencjał firmy sprawiają, że ALUNA® jest zawsze krok do przodu. Jeśli posiadasz marzenie o ponadczasowej konstrukcji wielkogabarytowej w doskonałej cenie i jakości, to to rozwiązanie jest dla Ciebie!

 

Duże zadaszenia basenowe to zupełnie inne produkty niż małe zadaszenia basenowe. Takie zadaszenia wymagają sprawdzonej latami technologii, najwyższej certyfikacji jakościowej komponentów użytych przy ich produkcji oraz partnera który jest przygotowany merytorycznie i organizacyjnie do takich inwestycji. Proponujemy Państwu „pod klucz" zadaszenie wielkogabarytowe ALUNA® Aquapark sprawdzone w działaniu w wielu lokalizacjach o najwyższych parametrach wytrzymałości na śnieg i wiatr, dostosowanych do charakteru obiektu i prowadzonej w niej działalności. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu takich inwestycji oraz zespół projektowo - techniczny gotowy do realizacji każdego zadania inwestora.

 

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.