ALUNA® CONCEPT

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

ALUNA® Concept to najnowszy produkt marki ALUNA®. Intryguje nowoczesnym wzornictwem i idealnie wpasowuje się w przestrzeń domu.

 

           

 

ALUNA® Concept to najnowszy produkt marki ALUNA®. Intryguje nowoczesnym wzornictwem i idealnie wpasowuje się w przestrzeń domu. Standardowo wyposażony w wentylację pasywną ALUNA®, sprzedawany w wielu konfiguracjach w tym też w szkle bezpiecznym stanowi bardzo ciekawą propozycję. ALUNA® Concept to dwa skrajne segmenty stałe z możliwością przesuwania segmentów wewnętrznych. Dostępne akcesoria jak moskitiery, rolety rzymskie, zamek patentowy oraz wiele innych wygodnych dodatków stanowią o sile tego produktu.

ALUNA® Concept jest to idealna propozycja dla restauracji, hoteli i kawiarni. Posiada wiele różnych konfiguracji zestawiania modułów i wręcz nieograniczone możliwości do przyszłej rozbudowy.

ALUNA® Concept to produkt, który zadowoli gusta każdego wymagającego Klienta. To starannie dobrane komponenty stanowiące jednolity wzorniczo styl. Każdy etap projektowania, a potem procesu produkcyjnego odbywa się pod okiem eksperta, który indywidualnie prowadzi każdy projekt. Innowacyjne technologie i 17 lat doświadczenia pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiego standardu produkcji, najwyższej precyzji wykonania co bezpośrednio przekłada się na optymalizację kosztów wykonania w stosunku do konkurencji.

Współczesne trendy w budownictwie wskazują, że inwestorzy poszukują rozwiązań funkcjonalnych, użytecznych i ponadczasowych wzorniczo. Funkcjonalnością domu, na którą zwracają dzisiaj szczególną uwagę jest taras – najlepiej zadaszony. Coraz częściej zabudowany taras stanowi doskonałe przedłużenie przestrzeni wewnętrznej domu.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia tarasu - model ALUNA® Concept

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 4,00m 
długość zadaszenia: od 4,44m do 12,46m
wysokość zadaszenia: od 2,49m do 2,57m

 

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.