ALUNA® ALUWALL

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Otwórz się na jakość w najlepszej cenie. Bestseller we Francji. Zadaszenie tarasu ALUNA® Aluwall łączy w sobie komfort użytkowania i mniejsze zużycie energii.

 

           

 

Zadaszenie tarasu ALUNA® Aluwall łączy w sobie komfort użytkowania i mniejsze zużycie energii zapewniając niezawodność i pewność na długie lata. ALUNA® Aluwall to zadaszenie tarasu, które idealnie sprawdzi się przy tarasach ulokowanych wzdłuż budynku bądź muru. Doskonale wpasowuje się w istniejącą już architekturę, dodając jej nowoczesnego charakteru. Górna prowadnica zadaszenia ALUNA® Aluwall mocowana jest bezpośrednio do ściany budynku, dzięki czemu projekt ten świetnie sprawdzi się jako zadaszenie nie tylko tarasu, ale i basenu. Zastosowanie takiego rodzaju zadaszenia powiększa przestrzeń użytkową domu, dając dodatkowe pomieszczenie, które dzięki swojej harmonii z otoczeniem sprzyja relaksowi i uwalnia od codziennych trosk. Model ten jest doskonałym rozwiązaniem dla restauracji, SPA czy hoteli. Ergonomiczna i stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo przed wiatrem, deszczem oraz innymi niesprzyjającymi zjawiskami atmosferycznymi. Dzięki delikatnym łukom ALUNA® Aluwall prezentuje się elegancko i estetycznie.

Linia zadaszeń ALUNA® Aluwall i Organic Line nie posiada aż tak wysokiej szczelności i termiczności jak stacjonarne ogrody zimowe. Daje w zamian więcej możliwości użytkowych swoim właścicielom. Rozsuwając w prosty sposób segmenty znajdujemy się pod gołym niebem i wykorzystujemy wszystkie zalety bycia na dworze.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia tarasu - model ALUNA® Aluwall

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 6,00m 
długość zadaszenia: od 4,38m do 17,28m
wysokość zadaszenia: od 2,58m do 3,50m

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.