ALUNA® ALUWALL III

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Stwórz własny przydomowy ogród. Na gorące i chłodne dni. Niczym nieskrępowana przestrzeń. ALUNA® Aluwall III to oferta teleskopowych, przesuwnych werand.

 

           

 

ALUNA® Aluwall III to oferta teleskopowych, przesuwnych werand skierowana do tych z Państwa, którzy marzą o wolnostojącym pomieszczeniu spełniającym funkcje wypoczynkowe i rekreacyjne, które mają możliwość zmiany swojego kształtu kilka razy w roku. Głównym założeniem tego projektu było stworzenie dodatkowej przestrzeni wewnętrznej, otwartej na ogród.

Dzięki ALUNA® Aluwall III uzyskujemy większą przestrzeń użytkową, mogącą służyć np. za jadalnie z widokiem na ogród czy miejsce spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a w porze jesienno–zimowej za np. miejsce spotkań lub przechowalnię ogrodowych mebli. Ta wyjątkowo stabilna, rozsuwalna konstrukcja mobilnego tarasu została stworzona z najwyższej jakości aluminium, a wypełnienie tworzy, w zależności od wyboru Klienta, szkło lub poliwęglanowa płyta lita.

Nowoczesny styl połączony z funkcjonalnością typową dla konstrukcji aluminiowych na pewno ucieszy tych z Państwa, którzy chcieliby stworzyć swoje przydomowe atelier, ogród jesienny czy zimowy. Praktyczne, pionowe ściany dają dużą przestrzeń użytkową i całkowicie chronią przed wiatrem, a segmenty dachu zapewniają prawidłowy odpływ wody, czy w przypadku zimy, śniegu. ALUNA® Aluwall III idealnie przylega do ściany budynku, tworząc dodatkową izolację, co gwarantuje mniejszą utratę domowego ciepła. Stanowi doskonałe połączenie z architekturą domu, niezależnie od stylu w jakim został wykonany. Jest to jedyna z nielicznych propozycji na rynku werand z możliwością teleskopowego rozsuwania. Charakterystyczne prostopadłe do podłoża wszystkie ściany tej zabudowy wyróżniają go wśród innych zadaszeń teleskopowych. 

Linia zadaszeń ALUNA® Aluwall i Organic Line nie posiada aż tak wysokiej szczelności i termiczności jak stacjonarne ogrody zimowe. Daje w zamian więcej możliwości użytkowych swoim właścicielom. Rozsuwając w prosty sposób segmenty znajdujemy się pod gołym niebem i wykorzystujemy wszystkie zalety bycia na dworze.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia tarasu - model ALUNA® Aluwall III

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 6,00m 
długość zadaszenia: od 4,38m do 17,28m
wysokość zadaszenia: od 2,60m do 3,63m

 

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.