ALUNA® ALUWALL II

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

To jedno z najbardziej nowoczesnych wzorniczo modeli zadaszeń wysokich w ALUNA®.

 

           

 

ALUNA® Aluwall II to wysokie zadaszenie basenowe z lini wysokich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA® opartych o ścianę.

Zadaszenie ALUNA® Aluwall II swoją konstrukcją przypomina typowe ogrody zimowe.

Połączony bezpośrednio ze ścianą budynku poprzez zamontowaną prowadnicę, łączy w harmonijną całość dom i ogród. Dzięki możliwości rozsuwania segmentów, w piękne dni można bez przeszkód korzystać ze słońca, przy niepogodzie natomiast schronić się przed deszczem i wiatrem. Doskonale nadaje się do zastosowania przy dużych obiektach hotelowych, restauracjach czy SPA, tworząc nowoczesne tarasy i ogrody zimowe. Ściany boczne zadaszenia ALUNA® Aluwall II są niemal pionowe, co daje możliwość maksymalnego wykorzystania zadaszonej przestrzeni. W zadaszeniu zastosowano nową technologię giętej poliwęglanowej płyty litej, przez co konstrukcja prezentuje się lżej i nowocześniej. Dzięki temu, że zadaszenie to jest zamontowane bezpośrednio do budynku, spełnia dodatkowo rolę izolatora, zmniejszając straty domowego ciepła. Zadaszenie basenu o bardzo wysokiej funkcjonalności.

Linia zadaszeń ALUNA® Aluwall i Organic Line nie posiada aż tak wysokiej szczelności i termiczności jak stacjonarne ogrody zimowe. Daje w zamian więcej możliwości użytkowych swoim właścicielom. Rozsuwając w prosty sposób segmenty znajdujemy się pod gołym niebem i wykorzystujemy wszystkie zalet bycia na dworze.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® Aluwall II

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 7,25m 
długość zadaszenia: od 6,54m do 17,25m
wysokość zadaszenia: od 2,40m do 3,93m

ALUNA® to wiodący i uznany europejski producent zadaszeń do basenów.

Zadaszenia basenowe ALUNA® wybierane są przez osoby ceniące jakość, design, komfort i bezpieczeństwo na wiele lat użytkowania.
10 letnia gwarancja producenta.

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.