ALUNA® ADMIRAL

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Każda spędzona w nim chwila będzie pełna radości, optymizmu i uśmiechu. Zadaszenie ALUNA® Admiral zostało stworzone z myślą o osiągnięciu jak największej przestrzeni użytkowej.

 

           

 

ALUNA® Admiral to wysokie zadaszenie basenowe z lini wysokich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA®.

Zadaszenie ALUNA® Admiral zostało stworzone z myślą o osiągnięciu jak największej przestrzeni użytkowej. Dzięki wysokim ścianom bocznym, które są niemal pionowe, model ten daje dużo możliwości zagospodarowania plaży, jest przestronny i można się pod nim poruszać bez żadnych przeszkód ze wszystkich czterech stron.

Podczas chłodniejszych dni stworzy idealne miejsce do wypoczynku i zabawy nad brzegiem basenu, dając pomimo zamkniętych segmentów dużo swobody i komfortu. Zamontowany system jezdny pozwala na łatwe przesuwanie wszystkich segmentów, a dodatkowe przedłużenie prowadnic umożliwia całkowite zsunięcie zadaszenia poza powierzchnię basenu. Zadaszenie na basen o wyjątkowo mocnej i wytrzymałej  konstrukcji.

Dzięki nowej technologii gięcia poliwęglanowej płyty litej, która zastąpiła wcześniejszy profil kątowy, montowany w miejscu połączenia ścian z dachem, zadaszenie wygląda lżej i estetyczniej. Model ALUNA® Admiral doskonale sprawdza się przy dużych, szerokich obiektach hotelowych, SPA jak również w restauracjach.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® Admiral

szerokość zadaszenia: od 4,00m do 7,25m 
długość zadaszenia: od 6,54m do 17,25m
wysokość zadaszenia: od 2,08m do 2,92m

ALUNA® to wiodący i uznany europejski producent zadaszeń basenowych.

Zadaszenia basenowe ALUNA® wybierane są przez osoby ceniące jakość, design, komfort i bezpieczeństwo na wiele lat użytkowania.
10 letnia gwarancja producenta.

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.