ALUNA® ADMIRAL II

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie

Najnowszy modele zadaszenia ALUNA® Admiral II dedykowany jest dla tych klientów którzy chcą pływać przy zamkniętym zadaszeniu, pragną posiadać nowoczesne wzorniczo zadaszenie basenowe, ale posiadają nieco mniejszy budżet, którego nie chcą lokować w kolekcje wysokich zadaszeń i ograniczać sobie widoku w ogrodzie wysokimi rozwiązaniami.

 

 

           

 

ALUNA® Admiral II to średnie zadaszenie basenowe z lini średnich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA®.
 

Od ponad 17 lat firma ALUNA® jest synonimem ewolucji, jakości wyrobów i wyrafinowanej technologii w świecie zadaszeń basenowych i ogrodowych.

Od pierwszych nieskomplikowanych konstrukcji poprzez zaawansowane technologie wielkogabarytowe zastosowane przy projektowaniu ALUNA® Aquapark, ALUNA® kontynuuje tworzenie produktów bezpiecznych, funkcjonalnych i niezwykle trwałych, dzięki którym dostarczamy radość naszym klientom na długie lata. Oznacza to, że kiedyś postanowiliśmy robić coś w co wierzymy po dzisiejszy dzień i dalej chcemy się rozwijać.

W  roku 2019 dajemy naszym klientom dodatkową wolność wyboru. Obserwując rozwój rynku proponujemy 3 nowe modele zadaszeń basenowych w kolekcji średniej ALUNA® bazujące na naszej tradycji, doświadczeniu i będące naszym dziedzictwem.

Najnowszy model zadaszenia ALUNA® Admiral II dedykowany jest dla tych klientów którzy chcą pływać przy zamkniętym zadaszeniu, pragną posiadać nowoczesne wzorniczo zadaszenie basenowe, ale posiadają nieco mniejszy budżet, którego nie chcą lokować w kolekcje wysokich zadaszeń i ograniczać sobie widoku w ogrodzie wysokimi rozwiązaniami.

ALUNA® Admiral II to nowoczesne kształty które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta klientów. Dodatkowo zadaszenia to idealnie eliminuje problemy z zalegającym śniegiem poprzez swoją łukową konstrukcje górnej części oraz idealnie odprowadza wodę opadową. To zadaszenie o najwyższych parametrach wytrzymałości. Prawie pionowe boczne ściany zadaszenia dają nieograniczone wprost możliwości aranżowania plaży, dają też niezwykły komfort pływania i przebywania w wodzie. Zaletą tego modelu jest również fakt, iż zastosowano w nim jednolitą płytę poliwęglanową litą typu „bezpieczne szkło” formowaną na gorąco co odciąża wizualnie zadaszenie, a jego lekka nowoczesna bryła daje niesamowity efekt wizualny w przestrzeni. Zadaszenie na basen o wyjątkowo mocnej i wytrzymałej  konstrukcji.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® Admiral II

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 7,00m
długość zadaszenia: od 6,50m do 17,28m
wysokość zadaszenia: od 1,28m do 1,86m

ALUNA® to wiodący i uznany europejski producent zadaszeń do basenów.

Zadaszenia basenowe ALUNA® wybierane są przez osoby ceniące jakość, design, komfort i bezpieczeństwo na wiele lat użytkowania.
10 letnia gwarancja producenta.

1. Wizyta doradcy

Wizja lokalna, pomiary, dobór rozwiązania.

2. Indywidualny projekt

Indywidualne parametry zamówienia.

3.Transport ALUNA®

Certyfikowany transport.
Dostawa do miejsca instalacji.

4. Certyfikowany montaż

Certyfikowany montaż pracwników ALUNA®, dokładne sprzątanie.