- AKTUAlności -

 

NOWOŚĆ
ALUNA® FLAT.

 

Warto realizować nawet najśmielsze i najbardziej odważne pomysły. Super płaskie i niezwykle ekonomiczne zadaszenie basenu ALUNA® Flat to nowa propozycja znanego producenta zadaszeń basenowych. To intuicyjny i niezwykle prosty system płaskiego zadaszania przestrzeni basenowej.

ALUNA® Flat to unikatowy styl i design oraz niezwykła jakość detali i wykończenia. To  konstrukcja niezwykle prosta w użyciu, która nie zajmuje miejsca w Twoim ogrodzie. Jest tak niska, że nie wchodzi w kolizję z otoczeniem i aranżacją ogrodu. To także doskonała alternatywa dla tych z Państwa którzy za niewielki budżet chcą posiadać zadaszenie klasy premium marki ALUNA®.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Infolinia ALUNA®:

+48 61 656 66 06

+48 61 656 66 07

 

NOWY PATENT ALUNA®
ALUNA® 2XL PROFILE SYSTEM

 

Firma ALUNA® opatentowała i wprowadziła na rynek nowy system profili aluminiowych o zastrzeżonej nazwie ALUNA® Profile System 2XL. Jest to krok milowy w produkcji zadaszeń. Wykorzystane najnowsze technologie projektowe pozwoliły nam stworzyć profil o bardzo szerokim zastosowaniu. Nowa gama profili ALUNA® 2XL pozwala uzyskać niezwykle ekonomiczne konstrukcje o bardzo dużych możliwościach technicznych. Wykonany ze wzmocnionego stopu aluminium system ALUNA® Profile System 2XL doskonale nadaje się do dużych zadaszeń basenowych jak i wymagających konstrukcji architektonicznych. Profil wykonywany jest na zlecenia ALUNA® w europejskich hutach aluminium i posiada własny patent w Europejskim Urzędzie ds. Własności Intelektualnej EUIPO.

 

Jesteś zainteresowany nową linia produktów?

 

Zadzwoń do nas!

Tel. +48 61 656 66 06

 

NOWOŚĆ
Poznaj zadaszenie wielkogabarytowe  ALUNA® FORMAT o rozmiarach olimpijskich 62m-30m!

 

Stworzony przez ALUNA® nowy system ALUNA® Architecture System 3XL pozwala osiągnąć fascynujące efekty techniczne. Siłą zadaszenia ALUNA® FORMAT oprócz wielkich gabarytów jest jego wszechstronność i funkcjonalność oraz specjalnie opracowany program użyteczności publicznej. Perfekcyjne i łagodne kształty podkreślają jego niezwykły design. Zadaszenie wielkogabarytowe ALUNA® FORMAT to doskonała oferta dla Aquaparków i basenów publicznych jak i inwestorów prywatnych.  Podczas projektowania nowego rozsuwanego zadaszenia teleskopowego odrzuciliśmy wszelkie ograniczenia typowe dla zadaszeń wielkogabarytowych. Doskonale zaprojektowana nowa linia ALUNA® FORMAT to niezwykła funkcjonalność przestrzeni zadaszonej i wyposażony w praktyczne rozwiązania technologiczne kompletny system taki jak monitoring pogody, automatyczny system rozsuwania segmentów, specjalny  system zabezpieczenia antywiatrowego oraz wiele innych potrzebnych innowacji.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Zadzwoń do nas!

Tel. +48 61 656 66 06

MUST HAVE 2016
ALUNA® i jej najnowszy produkt NEO R1 w prestiżowym konkursie Must Have na Łódź Design Festival 2016

Must Have to projekt, na który składa się plebiscyt i wystawa. W ramach plebiscytu Rada Ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i ważnych ośrodków wzornictwa, dokonuje subiektywnego wskazania najciekawszych i zasługujących na uwagę przedmiotów, odzwierciedlających aktualne trendy w polskim projektowaniu!

PROMOCJA
Wymiarowanie
W Twojej lokalizacji! *

 

Masz nietypowy dom, taras lub po prostu nie jesteś pewien jak powinno być przeprowadzone odpowiednie wymiarowanie?
Przyjedziemy i pomożemy!

Wykonamy za Ciebie profesjonalne wymiarowanie miejsca przeznaczonego na zadaszenie basenu, tarasu lub innej niestandardowej konstrukcji, uwzględniając przy tym wszelkie nietypowe i trudne aspekty Twojej lokalizacji.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas!

 

Usługa dostępna po wcześniejszej konsultacji
z Działem Sprzedaży *
Tel. +48 61 656 66 06

ALUNA® Easy system
ZADASZENIA BEZ PROWADNICY!

Co raz większym trendem w produkcji teleskopowych zadaszeń basenowych stają się produkty bezprowadnicowe.  ALUNA® Easy System, czyli system jezdny opierający się na kółkach, a nie prowadnicach to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku polskiego jak i międzynarodowego.  Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy ingerować w podłoże wokół basenu, co przekłada się na lepszą swobodę i wygodę w użytkowaniu oraz większą estetykę.

 

ALUNA® Easy System to jeszcze łatwiejszy sposób na zadaszenie basenu!

Nowość w ALUNA® !
Poliwęglan czterokomorowy.

Do produkcji naszych zadaszeń zawsze wybieramy najlepsze dostępne na rynku  materiały, dzięki czemu potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających Klientów.  Wprowadzając nowy rodzaj wypełnienia zadaszenia, czterokomorowy poliwęglan 10mm, kierujemy swoją ofertę do tych z Państwa, którym w szczególności zależy na jak najlepszej kumulacji ciepła pod zadaszeniem. Nowa płyta charakteryzuje się niższym współczynnikiem przenikalności cieplnej (2,48U) w porównaniu do stosowanej wcześniej płyty jednokomorowej (3,02U).

 

Mniejszy ubytek ciepła = mniejsze koszty podgrzewania wody = ECO

NOWOŚCI W ALUNA®

ALUNA® NEO

 

W roku 2016 przygotowaliśmy dla Państwa nowy model zadaszenia, występujący w dwóch odsłonach – niskiej i wysokiej. ALUNA® NEO R1 oraz ALUNA® NEO Light R1 to kolejne wariacje na temat zadaszeń basenowych klasy premium.

Dzięki zastosowaniu jednoprowadnicowego systemu jezdnego ALUNA® R1 System możemy zaproponować lepszą cenę przy zachowaniu najwyższego poziomu wykonania. Wzmocniona konstrukcja ALUNA® XXL Construction oraz wypełnienie poliwęglanową płytą litą w całości zadaszenia daje gwarancje nowoczesnego i eleganckiego wyglądu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z produktami!

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

YOU'RE ON THE LIST!